Per pastarąsias dvi dienas Vilniaus teritorinės muitinės (VTM) pareigūnai, padedami Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT), įvairiose vietose sulaikė kontrabandinių cigarečių, kurių vertė - daugiau kaip 100 tūkst. litų.

Pasak VTM atstovės spaudai, visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, pradėti du ikiteisminiai tyrimai. Neteisėtai gabentos prekės bei transporto priemonės, kuriomis buvo gabenta kontrabanda, sulaikytos. Be to, vilniečiai muitininkai sulaikė ir, įtariama, piratinių kompiuterinių žaidimų.

Pirmadienį MKT pareigūnai kartu su Vilniaus teritorinės muitinės mobiliąja grupe kelyje Vilnius-Trakai sustabdė automobilius "Audi" ir "Volvo". Patikrinę abu automobilius, pareigūnai salonuose bei bagažinėse įrengtose slėptuvėse atrado beveik 7 tūkst. pakelių cigarečių "Minsk", "Queen" ir "Viceroy" beveik už 48 tūkst. litų.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė Ukrainos piliečio I. B. vairuojamą krovininį automobilį "Gaz". Nors vairuotojas ir patvirtino, kad negabena prekių, už kurias reikėtų sumokėti muito mokestį, muitininkai nuodugniai apžiūrėjo įtartiną automobilį. Paaiškėjo, kad automobilio krovininės dalies lubose įrengta slėptuvė, kurioje buvo paslėpta daugiau kaip 6200 pakelių cigarečių "Fest" ir "Fest7". Kontrabandinių rūkalų vertė - beveik 44 tūkst. litų.

REKLAMA

Tame pačiame kelio poste tą pačią naktį įkliuvo ir Baltarusijos pilietis Y. A. Savo automobilyje "Peugeot" jis slėpė cigarečių už beveik pusę tūkstančio litų.

"Nepasisekė" Raigardo kelio poste ir mūsų šalies piliečiui A. O. Patikrinę jo vairuojamą automobilį "Volkswagen", muitinės pareigūnai aptiko nelegaliai gabenamų cigarečių "Viceroy" beveik už 5 tūkst. litų.

Antradienį kelyje Vilnius-Minskas Vilniaus teritorinės muitinės mobiliosios grupės pareigūnai sustabdė patikrinti mūsų šalies piliečio D. Ž. vairuojamą automobilį "Audi-100". Įtarę, kad automobilyje gali būti slepiamas neleistinas krovinys, muitinės pareigūnai automobilį palydėjo į Vilniaus teritorinę muitinę, kur nuodugniai ją apžiūrėję keturiose automobilio padangose bei salone įrengtoje slėptuvėje atrado apie pusę tūkstančio pakelių cigarečių "Minsk" ir "Premjer". Kontrabandinio krovinio vertė - beveik pusketvirto tūkstančio litų.

Vilniaus oro uosto poste muitinės pareigūnai taip pat sulaikė 100 kompiuterinių žaidimų, kaip įtariama, pagamintų pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises. Sulaikytų, įtariama, piratinių kompiuterinių žaidimų su ženklu "Nintendo" vertė - beveik 14,5 tūkst. litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų