Vilniaus teritorinės muitinės (VTM) pareigūnai įvairiuose kelio postuose sulaikė kontrabandinių cigarečių daugiau kaip už 20 tūkst. Lt. Pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos.

Pavakare iš Baltarusijos į Lietuvą pro Medininkų kelio postą "Opel" automobiliu vyko mūsų šalies pilietis M. Š. Muitininkai patikrai sustabdė įtarimus sukėlusį automobilį ir jį apžiūrėjo. "Įprastose" vietose neaptikę slėptuvių, pareigūnai, panaudoję fibroskopą, kuro bake aptiko degaluose "besimaudančias" cigaretes. Jų vertė - per pustrečio tūkstančio litų.

Likus valandai iki vidurnakčio pro tą patį kelio postą mėgino praslysti ir iš Baltarusijos automobiliu "Ford" grįžtantis Lietuvos Respublikos pilietis A. G., patikinęs muitininkus, jog vežasi tik 2 pakelius cigarečių savo reikmėms. Nuodugniau apžiūrėję automobilį, pareigūnai aptiko slėptuves priekinėse automobilio durelėse ir po priekiniais sparnais. Paaiškėjo, jog automobilis turi ir dvigubą dugną. Iš visų automobilyje įrengtų slėptuvių muitinės pareigūnai ištraukė įvairių nedeklaruotų cigarečių už beveik 9 tūkst. Lt.

Nepasisekė Lietuvos Respublikos piliečiui S. K., kuris ankstyvą rytą automobiliu "Volkswagen" į Lietuvą iš Baltarusijos žaliuoju kanalu grįžo pro Raigardo kelio postą. Asmeniniuose S. K. krepšiuose muitininkai aptiko neleistinų gabenti cigarečių beveik už tūkstantį litų.

REKLAMA

Raigardo kelio poste sulaikytas automobiliu "Mercedes Benz" į Lietuvą vykstantis Baltarusijos pilietis A. K. pralinksmino muitinės ir pasienio pareigūnus. Tarsi nuo kalėdinės eglutės šie nuėmė apie 200 kontrabandinių cigarečių pakelių už beveik pusantro tūkstančio litų. Nedidelės slėptuvės buvo įrengtos po priekine automobilio panele, keleivio priekine sėdyne esančioje nišoje, po variklio dangčiu oro padavimo angose, išorėje už užpakalinio bamperio.

Prieš pietus Lavoriškių kelio poste muitinės pareigūnai patikrino iš Baltarusijos atvykstantį maršrutinį autobusą "Postav-Vilnius". Įvairiose salono vietose mėtėsi apie 20 niekam "nereikalingų" pakelių cigarečių beveik už šimtą litų.

Pavakary tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai atkreipė dėmesį į iš Baltarusijos pargrįžtantį mūsų šalies piliečio O. Ch. vairuojamą automobilį "Mercedes Benz". Nuodugniai apžiūrėdami automobilį, muitininkai pastebėjo, kad į automobilio maitinimo sistemą kuras patenka iš papildomos talpos, kuri įrengta po variklio dangčiu. Išėmę kuro baką, muitinės pareigūnai vietoj kuro jame atrado kontrabandinių cigarečių beveik už 3 tūkst. Lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų