Moterį išprievartavęs ir apiplėšęs klaipėdietis kalės 8 metus

Klaipėdos miesto apylinkės teismas subendrinta aštuonerių metų ir aštuonerių mėnesių laisvės atėmimo bausme nuteisė klaipėdietį G.Z., jis pripažintas kaltu išprievartavęs, apiplėšęs ir kėsinęsis išžaginti moterį.

Kaip pranešė prokuratūra, nukentėjusioji teismo sprendimo nesulaukė – onkologine liga sirgusi moteris mirė.

„Paprastai bylos teisme nagrinėjamos tik esant visoms proceso šalims, tačiau šis atvejis išskirtinis. Įvykio metu nukentėjusioji jau sirgo onkologine liga, o perduodant bylą į teismą ji pralaimėjo kovą su liga ir mirė, tad siekdami įvykdyti teisingumą bylą turėjome užbaigti be vienos proceso šalies – nukentėjusiosios. Moteriai teisme atstovavo jos tėvas. Tokios bylos tikrai retos, nes paprastai, jei teismo posėdyje nepasirodo nors viena iš proceso šalių, bylos nagrinėjimas privalo būti atidėtas, tačiau šiuo atveju jos atidėti buvo neįmanoma“, – teigė valstybinį kaltinimą byloje palaikęs Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras Kazys Grigaitis.

REKLAMA

2013 metų rugsėjį Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate gautas pranešimas, kad viename iš Klaipėdoje esančių viešbučių glaudžiasi išprievartauta moteris. Atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo, kad klaipėdietė buvo priversta tenkinti skriaudėjo lytinę aistrą, ant jos kūno aptikta išorinių smurto žymių.

Kaip paaiškėjo atliekant ikiteisminį tyrimą, nukentėjusioji E.S. apie antrą valandą nakties išėjo iš baro ir ėjo į visai netoliese esančius namus, tačiau iš už nugaros buvo užpulta G.Z. ir smaugta, kol prarado sąmonę. Užpuolikui gyvybės ženklų nerodanti mergina lytinės aistros tenkinti netrukdė, o atsitokėjusią nukentėjusiąją vyras dar bandė ir išžaginti. Be to, gyvenamosios vietos neturintis vyras pasinaudojo proga E.S. apiplėšti ir pagrobė 100 litų (29 eurus), mobiliojo ryšio telefoną, banko kortelę ir kitus dokumentus, kurie vėliau buvo rasti įvykio vietoje.


Rašyti komentarą...
A
2016-04-04 13:33:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik aštuoni metai???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų