Mokytojai pralaužė ledus: skirta papildomų milijonų algoms

Vyriausybė pirmadienį dar kartą apsvarstė kitų metų biudžeto projektą ir nusprendė mokytojų, dirbančių pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, atlyginimų didinimui papildomai skirti dar 6,66 mln. eurų.

„Yra priimtas sprendimas, vadovaujantis kolektyvine sutartimi su švietimo srityje veikiančiomis profesinėmis sąjungomis, spartinti metais laiko anksčiau ikimokyklinio ir priešmokyklinio pedagogų darbo užmokesčio didėjimą. Per praeitą posėdį žengėme pirmą žingsnį, šiandien antrą žingsnį, ir, vadovaujantis minėtu susitarimu su švietimo profesinėmis sąjungomis, nuo sausio 1 dienos priešmokykliniam ugdymui pedagogams atlyginimai didės 10 proc.“, – po Vyriausybės posėdžio žurnalistams sakė premjeras Saulius Skvernelis.

Pasak finansų ministro Viliaus Šapokos, iš viso atlyginimų didinimui ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams skirta daugiau kaip 13 mln. eurų.

Pirmadienį pritarusi minėtam ir kitiems dalies Seimo narių siūlymams, Vyriausybė biudžeto išlaidas padidino 10,458 mln. eurų. Šiems pakeitimams įgyvendinti lėšas siūloma skirti iš Klimato kaitos specialiosios programos pajamų.

„Apie 10 mln. eurų yra išlaidų didėjimas ir atliepta į įvairių Seimo narių racionaliai pagrįstus siūlymus“, – žurnalistams sakė premjeras.


Rašyti komentarą...
I
Ismokim gerbti ir vertinti kitus,ne tik
2018-12-10 14:29:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai cia matyt pikta mamyte,nes reikejo paciai pasirupinti savo vaiku,negalejo matyt internete panarsyti :)))
Atsakyti
0

T
Teroristas
2018-12-10 17:21:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai eina jie svilpt. Nusivyles esu tokiu sprendimu. Tuoj tada surenku "rajono chebra", varom, uzimam kokia ministerija ir taip issimusam viska. Reiskias duota zalia sviesa daryt bet ka, kad pasiektum savo.
Atsakyti
-1

V
Va
2018-12-10 12:43:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailas materialinis mokymas. Meilė vaikams perkama dovanomis. Koks supratimas, tokia ir kalba...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų