• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazijoje mokytoją užpuolęs 14-metis įkliuvo už vagystę, o nuo šiol mokysis nuotoliniu būdu.

Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazijoje mokytoją užpuolęs 14-metis įkliuvo už vagystę, o nuo šiol mokysis nuotoliniu būdu.

REKLAMA

Šią informaciją naujienų portalui tv3.lt patvirtino policijos ir mokyklos atstovai.

Mokinys bus mokomas nuotoliniu būdu, toks sprendimas priimtas S. Daukanto inžinerijos gimnazijos vaiko gerovės komisijoje.

Minėtas paauglys pastarosiomis dienomis, pareigūnams įkliuvo dar kartą. Šįsyk jis buvo sulaikytas dėl cigarečių vagystės.

Policija pranešė, jog spalio 1-ąją, apie 9:56, Kelmės rajone, Kiaunorių kaime, parduotuvėje, vaikinas, gim. 2008 m., atvirai nuo prekystalio pagrobė cigarečių pakelį ir pabėgo.

Padaryta turtinė žala – 4,85 eurai.

Anot minėto portalo, už šį nusikaltimą jaunuolis vėl liks nenubaustas dėl amžiaus, įstatymas jį saugos šiek tiek daugiau kaip metus – 16 metų jam sukaks kitų metų spalį.

Primename, kad Šiauliuose mokytoją sumušęs 14-metis pedagogus, bendraklasius ir jų tėvus šiurpino dar nuo pradinių klasių. Maždaug prieš penkerius metus TV3 žinios rodė reportažą, kaip nuo trečioko teroro nukentėję vaikai į ligoninę buvo vežami sulaužytais pirštais, primušti, subadyti. Aiškėja, kad tai tas pats mokinys, kuris klasės akivaizdoje užpuolė keliskart vyresnį mokytoją.

O tai kodėl tėvų nebaudžia. Vilčinskų vaikai nevagia,tėvai nesmurtauja,o sėdo už grotų kažkaip įdomiai gaunasi.Persižiūrėkit įstatymus nes jau esate duobėje
Pagalba, vaiku kolonija
Tewai tokie pat kandonai kaip ir sunus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų