Inga Kontrimavičiūtė

Patyrusio vairuotojo, Seimo nario „darbiečio“ Petro Narkevičiaus nuo nemalonumų gatvėje neapsaugojo nei automobilyje įmontuoti atstumo jutikliai, nei vežiojamas šeimos dovanotas šventintas kryželis.

Nesuveikė jutikliai

Pirmadienio pavakarę sutikti į Panevėžį suvažiavusio Darbo partijos desanto – Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės, kandidato į prezidentus Artūro Paulausko bei Seimo nario Vydo Gedvilo – skubėjęs P. Narkevičius miesto centre, Savanorių a., pateko į avariją.

Apie 15 val. P. Narkevičius Seimo nario automobiliu „Volkswagen Toureg“ atbuline eiga išvažiuodamas iš stovėjimo vietos atsitrenkė į kitoje gatvės pusėje palikto visureigio BMW dureles. Politikas stebėjosi, kad nesuveikė apie kliūtį turėję pranešti automobilio jutikliai.

„Atbulomis stūmiau tol, kol pradės pypsėti, bet automatika kažkodėl nesuveikė, pypsėjimo neišgirdau, tik pajutau, kad į kažką atsirėmiau“, – apie įvykį pasakojo Seimo narys.

Vijosi nepastabią vairuotoją

Skubantis politikas įlenkto automobilio vairuotojui rengėsi palikti laiškelį – brūkštelėti atsiprašymą ir nurodyti savo telefono numerį. Automobilyje beieškant popieriaus skiautės, sugrįžo BMW vairuotoja. Pasak P. Narkevičiaus, moteris, nė neatkreipusi dėmesio į įlenktas dureles, sėdo prie vairo ir jau rengėsi nuvažiuoti.

REKLAMA

„Šokau vytis ir atsiprašinėti. Iš pradžių dar nepatikėjo, kol pats parodžiau, ką padariau“, – iš anekdotinės situacijos juokėsi parlamentaras.

Kadangi automobiliai buvo tik nesmarkiai apgadinti, abu vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaracijas ir gražiuoju atsisveikino.

Į Aukštaičių g. vykusį Darbo partijos lyderių susitikimą su panevėžiečiais P. Narkevičius pavėlavo dešimt minučių.

Nuriedėjęs nuo šlaito gavo kryželį

Nuo 1978-ųjų vairuotojo pažymėjimą turintis P. Narkevičius skaičiuoja per daugiau nei trisdešimt metų patekęs į trejetą rimtų, bet gana laimingai pasibaigusių avarijų.

Kelyje jam yra tekę susidurti su į važiuojamąją dalį staiga išbėgusia stirna, tačiau labiausiai vairuotoją ir jo artimuosius išgąsdino prieš septynetą metų įvykęs nelaimingas atsitikimas Anykščių rajone, pakeliui į Ignaliną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų