Mirė Kauno „Girstučio“ baseine skendęs jaunuolis

Skaudi nelaimė Kaune „Girstučio“ baseine įgavo tragišką atspalvį. Gruodžio 17-ąją prieš pat užsidarant įstaigai beveik 10 valandą vakaro pastebėtas skęstantis žmogus. Dabar aišku, kad jaunuolis neišgyveno.

Į pagalbą jam šoko gelbėtojai, skubiai iškviesti ir medikai. Jie itin sunkios būklės jauną vaikiną išvežė į ligoninę. Šį penktadienį Kauno apygardos prokuratūros atstovai patvirtino, kad jaunuolis ligoninėje mirė.

Šiuo metu pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Tada, anot prokuratūros atstovų, bus aišku, kokių veiksmų bus imamasi.

Keistai plūduriavo

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad apie skęstantį žmogų „Girstučio“ sporto komplekse pranešta vėlyvą gruodžio 17-sios vakarą – prieš pat 22 valandą.

Didžiajame baseine pastebėtas skendęs jaunuolis. Vos išvydęs, kad vaikinas keistai plūduriuoja ir nejuda, prie baseino buvęs gelbėtojas esą šoko jam padėti – ištraukė iš vandens ir gaivino.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baseinas

„Nuvykus pareigūnams, rastas 23 metų vyras, kurį gaivino žmonės, o atvykę medikai išsivežė į gydymo įstaigą“, – sako policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Kiek laiko jaunuolis praleido paniręs po vandeniu, aiškinamasi, nežinia ir kiek truko gaivinimas, kol jį perėmė medikai.

Skaudus įvykis pastebėtas besibaigiant baseino darbo laikui – iki uždarymo buvo likę vos 20 minučių. Neatskleidžiama, ar tuo metu baseine buvo daugiau žmonių, kurie galėjo matyti, kad plaukiojusiam vaikinui kažkas nutiko, galbūt sušlubavo sveikata.

23-ejų vaikinas baseine nebuvo naujokas, lankėsi ne kartą, kada čia įžengė šį lemtingą vakarą – tikslinama.

„Jis lankėsi pas mus kelis kartus, nepasakyčiau, kad senas lankytojas, bet maždaug gal prieš mėnesį įsigijęs abonementą. Ne kiekvieną dieną, bet kažkokiu tai reguliarumu. Mūsų duomenimis, plaukti mokėjo“, – pasakoja „Girstučio“ sporto komplekso direktorius Paulius Jonavičius.

REKLAMA

Šiame sporto komplekse įprastai esą budi trys gelbėtojai, jie stebi skirtingas erdves, keičiasi postais. Kiek gelbėtojų ir kur jie buvo įvykus nelaimei, paaiškės po tyrimo.

„Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl tarnybos pareigų neatlikimo, už tai yra numatyta baudžiamoji atsakomybė – bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų“, – teigia O. Vaitkevičienė.

Kol kas patys artimieji į pareigūnus nesikreipė ir jokio pareiškimo nėra parašę. „Girstučio“ sporto komplekse dėl šio įvykio taip pat pradėtas ir vidinis tyrimas.


Rašyti komentarą...
D
Donatas
2019-12-20 19:18:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila, kad jis neišgyveno.
Atsakyti
0

D
Donatas
2019-12-20 19:20:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia, kad gelbėtojai atidžiau stebėtų baseino lankytojus.
Atsakyti
0

k
kad ir kaip liudna
2019-12-23 17:02:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
taciau jokios garantijos, kad gelkbetojai ar vaistai butu padeje. Mirstama ir akimirksniu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų