Metus tarnybų stebimoje vilniečių šeimoje – motinos smūgiai mažamečiui

Vilniuje praėjusį savaitgalį užfiksuotas motinos smurto prieš vos 7 metų sūnų atvejis. Apie nukentėjusį mažametį pranešė šeimos narys.

Policijos pareigūnai po savaitgalio pranešė, kad rugsėjo 26 d. apie 16 val. 30 min. Vilniuje, Žygimanto Liauksmino g., 1982 m. gimusi moteris smurtavo prieš savo sūnų (gimusį 2013 m.).

Įtariamoji buvo pristatyta į policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Vilniaus miesto Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjas Gedas Batulevičius naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad šeima tarnybai yra žinoma:

„Taip, ši šeima yra žinoma. Prieš metus buvo inicijuota atvejo vadyba. Paslaugos šeimai jau teikiamos metus. Per tą laikotarpį informacija visą laiką buvo pozityvi, mat šeima buvo bendradarbiaujanti ir priimanti pagalbą.

Vis dėlto, ramybė baigėsi praėjusį savaitgalį. Šeimos narys pranešė apie sumuštą mažametį policijai. Pareigūnams, pagal galiojančią tvarką, informaciją perdavė mums. Šiuo metu renkama informacija apie šeimą.“

Vaiko teisių atstovas patvirtino, kad anksčiau šeimoje nebuvo fiksuota nė vieno smurto atvejo prieš vienintelį vaiką šeimoje. Pagalba šeimai pradėta teikti dėl mažamečiui kylančių sunkumų ugdymo įstaigoje.

„Vaikas patyrė fizinį smurtą iš pačio artimiausio šeimos nario. Tiesa, jam medikų pagalbos nereikėjo. Nebuvo užfiksuoti tokie fiziniai pažeidimai, kad reikėtų vežti į ligoninę.

Nepamirškime, kad fizinis smurtas eina kartu su psichologiniu. Šiuo metu yra vertinama situacija. Laukiame informacijos iš policijos pareigūnų“, – akcentavo G. Batulevičius.

Kol tikslinamos detalės, vaikas apgyvendintas saugioje aplinkoje pas giminaičius.


Rašyti komentarą...
k
k
2020-09-28 15:43:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
inicijuota atvejo vadyba..dar sudetingiau nesugalvota ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų