Makabriškas radinys Nemuno pakrantėje Kaune: rasta galimai nupjauta gulbės galva

Kauno policija ketvirtadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Nemuno pakrantėje rastos gulbės galvos, kuri, manoma, galėjo būti nukirsta arba nupjauta.

„Po nuvykimo į vietą, po pirminės informacijos surinkimo mes pradedame tyrimą, kadangi panašu, jog gulbės galva buvo kirsta arba pjauta“, – BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė spaudai Odeta Vaitkevičienė.

Tyrimas pradėtas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Policijos teigimu, Žemuosiuose Šančiuose, Kranto alėjoje, rasta viena gulbės galva, tačiau gyventojai raginami pranešti, jeigu pastebėtų ir daugiau panašių atvejų.

„Toje vietoje radome vieną gulbės galvą, bet labai prašome gyventojų, jeigu kažkur kitur pastebėjo gyvūnų dalių, informuoti Kauno pareigūnus“, – teigė policijos atstovė.

Nuotraukomis, kuriose matyti nukirsta gulbės galva, ketvirtadienį feisbuke pasidalino vietos gyventojai, kurie teigė, kad šalia galvos kūno nebuvo, taip pat jie sakė, kad tai – ne pirmas pastebėtas atvejis.


Rašyti komentarą...
K
Kestas
2021-02-25 19:02:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esu rades prieš keleta metu dvi kojas gulbes su žiedu. Nupjautas ir daug plunsnu . Manau benamiai pasidarbavo prie Neries Kaune. 200 metr nuo vandens dauboje.
Atsakyti
0

N
Nu jo
2021-02-25 21:02:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir ką? Kažkas valgyt norėjo. Žūsta silpniausi.
Atsakyti
0

G
Gulbėse
2021-02-25 21:23:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Covid19
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų