Lukašenka pasiryžęs pats eiti gydyti COVID-19 pacientų

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka antradienį pareiškė, kad yra pasiryžęs esant būtinybei padėti gydytojams kovoti su naujuoju koronavirusu.

„Jei ką nors galiu dėl jūsų padaryti, prašom, pasakykite. Aš jau ministrui sakiau: „[Jei] reikia, Vladimirai Stepanovičiau, vadinasi su tavimi eisime gydyti žmonių.“ Aš jam jau sakiau. Jis sako: „Kol kas nereikia“, – sakė A. Lukašenka, paminėdamas sveikatos apsaugos ministrą Vladimirą Karaniką.

Prezidentas kalbėjo klausydamasis ataskaitos apie šalies sveikatos apsaugos sistemos pasirengimą kovoti su koronaviruso plitimo grėsmėmis. Jo žodžius citavo valstybinė naujienų agentūra „BelTA“.

Be to, A. Lukašenka pareiškė, kad šalyje būtina padaryti visa, kas įmanoma, COVID19 pacientams gelbėti ir daryti tai „be panikos“.

„Kiekvienas privalo užsiimti savo darbu. Be panikos, ramiai ir gražiai. Mes su jumis privalome laimėti gražiai, mes privalom gelbėti žmones oriai“, – sakė A. Lukašenka.

Jis pabrėžė: „Žmogus neturi galvoti, kad jei ten pakliuvo su šituo virusu, tai jis – mirtininkas. Ne. Visus, ką tik galima, išgelbėsime. Ir tam privalome padaryti viską.“

Prezidentas taip pat piktinosi apsaugos priemonių kainų kilimu ir pavedė Valstybinės kontrolės komitetui išspręsti šią problemą. „Pas mus to neturi būti! Valstybinės kontrolės komitetas imasi atsakomybę ir pradeda griežčiausiu būdu kabinėtis prie [kainas keliančių] parduotuvių ir vaistinių. Niekam negalima iš to lobti“, – sakė jis.

„Ir nereikia man pasakoti, kad padidėjo imbiero ir citrinų, česnakų ir svogūnų kainos. Paklausykite: svogūnų mums trūksta! Aiškinkitės“, – nurodė A. Lukašenka Valstybinės kontrolės komitetui.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2020-04-07 20:35:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką reiškia žmogaus akivaizdus durnumas, o durnumui pas jį ribų nėra.
Atsakyti
0

Žaibas
2020-04-08 11:53:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mums tokį prezidentą
Atsakyti
0

j
jarka
2020-04-08 12:44:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
duok durniui kelia i valdzios olimpus ir pamatysi rezultatus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų