Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Netrukus Rokiškio rajono apylinkės teisme bus atversta didelį žiniasklaidos susidomėjimą ir krašto gyventojų užuojautą sukėlusi liūdnai gyvenimą pabaigusio balto katino Mikio istorija – rajono apylinkės prokuratūros prokurorės Dianos Suvaizdytės-Makšimienės perduota nusikaltimų dorovei baudžiamoji byla, kurioje žiauriu elgesiu su gyvūnu kaltinamas individualios įmonės savininkas 56 metų rokiškietis A.G.

REKLAMA

Šių metų liepos 15 d. rytą Rokiškyje, Vyšnių gatvėje, į vieno namo kiemą šeimininkės P.K išleistas palakstyti jos numylėtinis baltas katinas – vienintelė našlės paguoda po poros valandų buvo rastas negyvas. Kaip įtariama, katiną kastuvu galėjo užmušti  56 metų rokiškietis A.G.

Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokurorė Diana Suvaizdytė-Makšimienė teigia, kad visuomenė netoleruoja bet kokio žiauraus elgesio, ypač su silpnesniais už mus, tarp jų ir su bejėgiais gyvūnais, negalinčiais apsiginti nuo įžūliai ir brutaliai siekiančio su jais susidoroti žmogaus, todėl už tokį elgesį yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.

REKLAMA
REKLAMA

Nors kaimynas neigė savo kaltę, versdamas ją senai kaip gyvenimas šuns ir katino nesantarvei, tačiau šį kartą, kaip rodo ikiteisminio tyrimo duomenys, bus nusidėjęs ne šuo. Juoba, kad katino šeimininkė ne tik girdėjo lojant kaimyno šunį, kaip ji įtarė, pastebėjusį savo teritorijoje katiną. Ji taip pat spėjo pamatyti kaimyną, dukart tvojusį mediniu pagaliu ar kitu panašiu daiktu žemyn, prie šuns aptvaro, išgirdo ir tuo pat metu gailiai sukniaukusį katiną. Prie kaimyno pakelto ir vėl numesto ant žemės katino prišokęs šuo aplojo jį ir, pabaksnojęs snukiu, atsitraukė nuo nebegyvo svečio įsibrovėlio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų