Lietuvos ir Lenkijos premjerai susitiks Mažeikiuose

Premjeras Saulius Skvernelis sekmadienį Mažeikių rajone susitiks su Lenkijos ministru pirmininku Mateuszu Morawieckiu. Susitikimas įvyks Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdomoje naftos perdirbimo gamykloje „Orlen Lietuva“, Juodeikių kaime.

Abiejų šalių premjerai ketina aptarti dvišalius santykius, kitus Lietuvos ir Lenkijos valstybėms svarbius klausimus, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

Pirmadienį Lietuvos ir Lenkijos premjerai dalyvaus Estijos 100-mečio šventėje ir 9-ajame metiniame Baltijos jūros regiono strategijos forume Taline.

S. Skvernelis praėjusią savaitę BNS sakė, kad Taline jis susitiks su trijų Baltijos šalių ir Lenkijos premjerais bei aptars nesutarimus dėl sinchronizavimo projekto. Birželio pabaigoje šalys ketina pasirašyti politinį susitarimą dėl šio projekto.

Šių metų kovą Vyriausybė ir Lenkijos naftos koncernas „Orlen“ pasirašė bendradarbiavimo deklaraciją, kurioje numatoma, kad Lenkijos bendrovė investuos į Mažeikių naftos perdirbimo gamyklą, o Vyriausybė persvarstys viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (VIAP) tarifus įmonei, išnagrinės galimybę tiesti produktotiekį į Klaipėdą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų