• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gegužės 10 d. duomenimis, iš viso per praėjusias dvi paras užfiksuoti 43 nauji susirgimai COVID-19 infekcija.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gegužės 10 d. duomenimis, iš viso per praėjusias dvi paras užfiksuoti 43 nauji susirgimai COVID-19 infekcija.

REKLAMA

•    Patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms: 1479

•    Sergančių žmonių skaičius: 597

•    Per vakar ir užvakar patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 43 (patikslinus duomenis, per penktadienį buvo patvirtinta daugiau nei 8, kaip skelbta, kiek konkrečiai – šiuo metu tikslinama; bendra dviejų dienų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičių suma – 43) 

•    Mirusių nuo COVID 19 žmonių skaičius: 50

•    Užsikrėtusieji koronavirusu, mirę dėl kitų priežasčių: 4

•    Pasveikusių žmonių skaičius: 828

•    Izoliacijoje esančių žmonių skaičius: 321

•    Paveiktomis teritorijomis laikomos visos šalys

Per vakar dieną ištirtas 3581 ėminys dėl įtariamo koronaviruso. Iki šiol iš viso ištirti 183 913 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.

REKLAMA
REKLAMA

SAM primena, kad nuo šiol dėl galimos infekcijos gali būti tiriami visi, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai. 

REKLAMA

Dešimtyje savivaldybių – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Tauragės, Telšių, Alytaus, Utenos – jau veikia mobilūs punktai, kuriuos pacientams imami ėminiai tyrimams dėl naujojo koronaviruso. 

Savarankiškai į mobilius punktus atvykę asmenys, neturintys SMS su koordinatoriaus nurodymais, nebus priimami.

Primename, kad pasitikrinti, ar nebuvote tose pačiose vietose, kaip ir koronavirusu užsikrėtę asmenys, galite COVID-19 atvejų epidemiologinio tyrimo rezultatų lentelėje.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat Lietuvos savivaldybėse duris netrukus turėtų atverti, o kai kuriose jau atvėrė vadinamosios karščiavimo klinikos, kuriose viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams bus atliekami išsamesni tyrimai, įtariant koronavirusinę infekciją. Į šias klinikas bus registruojami šeimos gydytojo siuntimą turintys pacientai, kurie turės atvykti jiems paskirtu konkrečiu laiku.