• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienį kai kuriuose Lietuvos regionuose iškrito sniegas, praneša „Orai ir klimatas Lietuvoje“.

Ketvirtadienį kai kuriuose Lietuvos regionuose iškrito sniegas, praneša „Orai ir klimatas Lietuvoje“.

REKLAMA

„Kalėdos jau nebetoli, liko vos pusaštunto mėnesio“, – juokaujama „Facebook“ paskelbtame įraše.

Puslapis taip pat pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti krentančios snaigės. Anot sinoptikų, sniego ir buvo galima tikėtis.

„Orų modelių skaičiavimai buvo teisingi, iš dangaus dalyje šiaurės vakarinių rajonų pradėjo kristi sniegas. Oro temperatūra silpnai teigiama (+2 +4 °C).

Tokia situacija susidarė todėl, kad labai šaltas oras tebeplūsta tiesiai iš Arkties regiono. Ir tai dar ne pabaiga. Jeigu šiandien ~1,5 km aukštyje yra -3 -4 °C, tai ryt ir poryt atslinks dar šaltesnis arktinis oras. Minėtame aukštyje bus net -8 -10 °C. Jei ne kaitri gegužės Saulė ir ilga dienos trukmė naktį 2 metų aukštyje būtų -15 -20, o dieną apie -5 °C.

Orų atšilimas jau kitą savaitę, o iki tol teks pakentėti paskutinį žiemos pasispardymą. Beje, sniegas gegužės pradžioje kartas nuo karto pasitaiko. Jau gal nereikia visiems priminti“, – rašoma įraše.

Kaip skelbia minėtas puslapis, sniegas ketvirtadienį užfiksuotas Mažeikių rajone.

Šienavau žolę su striuke,visai neblogai,nekaršta,gal ir vasara tokia bus.
Antraštė-žurnalistikos viršūnė,gal nebežinot,kad dabar paskutinis pavasario mėnuo,taip būtų galima rašyti kovo pabaigoje,na gal dar balandžio pirmą savaitę,bet tikrai ne gegužės mėnesį.Bet juk aiškinti,kad vyksta globalus klimato atšilimas yra privaloma,taip liepiama,ane?Reikia gi palaikyti amžiaus aferą-globalų klimato atšilimą.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų