Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusią parą nustatyti 2031 nauji COVID-19 atvejai, mirė 23 žmonės, antradienį pranešė Statistikos departamentas.

Praėjusią parą nustatyti 2031 nauji COVID-19 atvejai, mirė 23 žmonės, antradienį pranešė Statistikos departamentas.

REKLAMA

19 mirusysis buvo neskiepytas arba paskiepytas nepilnai.

Praėjusią parą 79 žmonės paskiepyti pirmąja vakcinos doze, iš viso paskiepyti 184 žmonės.

Ligoninėse šiuo metu gydomi 1963 COVID-19 sergantys žmonės, 150 iš jų – reanimacijoje.

Šalyje praėjusią parą atlikta 6,5 tūkst. molekulinių (PGR) ir 2,1 tūkst. antigeno tyrimų dėl įtariamo koronaviruso.

14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų siekė 1441.8 atvejo. Septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis pakilo iki 16.8 procento.

Ligoninės ir mirtys

86 pacientams ligoninėse taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, deguonis papildomai tiekiamas 1665 žmonėms.

REKLAMA

Per pandemijos piką šių metų sausį pacientų skaičius ligoninėse buvo pasiekęs 2,6 tūkstančio.

10 mirusiųjų asmenų priklausė 60–69 metų amžiaus grupei, aštuoni iš jų – neskiepyti, septyni mirusieji nuo COVID-19 buvo vyresni nei 80-ies, iš jų šeši nebuvo pasiskiepiję, penki mirusieji priklausė vyresnių nei 70-ies metų grupei, iš jų keturi nebuvo pasiskiepiję, vienas nepasiskiepijęs mirusysis buvo vyresnis nei 90-ies.

Iš 5,9 tūkst. asmenų, iki šiol mirusių nuo COVID-19, pilnai paskiepyti buvo 319. Tiesiogiai ir netiesiogiai su COVID-19 siejama 11,4 tūkst. mirčių.

Vakcinacija

Iki šiol mažiausiai viena vakcinos doze paskiepyta per 1,8 mln. žmonių, pilnai vakcinuota – 1,6 mln., dar 85,4 tūkst. pilnai paskiepytų gyventojų yra gavę ir sustiprinančiąją vakcinos dozę. Ją praėjusią parą gavo 28 žmonės.

Lietuvoje mažiausiai vieną skiepo dozę yra gavę 64,8 proc. gyventojų.

Mažiausiai pasiskiepijusiųjų yra tarp 12–15 metų vaikų – mažiau nei trečdalis. Tarp vyriausių šalies gyventojų, kuriems per 80 metų, paskiepyta 67,4 procentai.

Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo daugiau 412 tūkst. žmonių, šiuo metu serga daugiau nei 34 tūkst. žmonių.

Jei skiepijama ,,išplauta" vakcina, tai reikės nežinia kiek dozių. Kol visus išnuodys. Reikalaukim nemokamų antikūnių testų, kurie parodytų, ar suleista vakcina yra tikra! Reikalaukim sąžiningų skiepų! Jei reikės ir teismo keliu! Juk matot, kas darosi - medikai pardavinėja savo sąžinę, įskaitydami fiktyvius skiepus, tai ir su vakcinomis tikriaisiai tas pats. Atleiskit už tokį mano nepasitikėjimo pliupsnį, bet dabar Lietuvoje jau nežinia kuo galima pasitikėti.
Kuo daugiau vakcinuotu tuo daugiau serganciu ir mirstanciu.
Zmogus bijo susirgti covidu, bet faktas, kad susileidus susirgs butinai ir galimai mirs nuo to ko saugojosi. Neskaitant begales pasaliniu is kuriu vienas
pasalinis poveikis yra mirtis.
Dabar vakcinuoti zmones, randami mire visur, parkuose, gatvese, miskuose, namie, darbe. Kriminalistai zino padeti.
Vakcinuoti mirsta staiga, eidami, stovedami.
Bet zmones vakcinuojasi, nebent per TV ryt pranestu apie pasalinius nuo vakcinos ir perspetu, kad gali istikti mirtis. Tada zmones sakytu, ka as durnas, vakcinuotis nuodais? Per TV sake...
O kol masmedija dainuoja kitaip, zmones sako, ka as durnas nesivakcinuoti. Vakcina saugi 100% ir 6 doze tikrai apsaugos ...
Kovidas lengvai pagydomas,tik kad pas mus negydo,jei gydytų nuo pirmos dienos kaip kitose šalyse tai faktiškai visi būtų pagydomi,žinoma jei žmogus virš 80-90m.tai vargu ar pagydys,nes jie miršta jau ne nuo kovido,o nuo senatvės,bet kitose šalyse pasveiksta dažnai ir tokio amžiaus,nes naudojami vaistai ar bent jau bandoma ir stebima,todėl mirtingumas mažas,Indija visai sustabdė virusą Ivermektinu,kitose šalyse žmonėms dalijami paketai su vitaminu DC cinku ir vaistais nemokamai,kad žmonės iš karto imtusi priemonių ir ligos neužleistų,pas mus gi vaistų Dulkys neperka ir neleidžia vartot,ligonines uždarinėja,serga ir vakcinuoti.alytuje susirgusį sunkiai vakcinuotą vyrą nuo ligoninės durų išvarė nepriėmė,nors šeimos gydytoja jį ten siuntė,jaunesni dar kovoja,rašo skundus,o senukai tai miršta tyliai ką jie padarys,deja miršta ir nuo vakcinų,nes ne visiems žmonėms jos tinka,matom kiek daug nepilnai skiepytų,vadinasi gavo pirmą dozę ir mirė
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų