REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Meghan Markle brolis Thomas Markle sako, jog padarytų viską, kad gautų galimybę susitikti su sūnėnu Archie ir dukterėčia Lilibet Sasekso kunigaikščių namuose. 

Meghan Markle brolis Thomas Markle sako, jog padarytų viską, kad gautų galimybę susitikti su sūnėnu Archie ir dukterėčia Lilibet Sasekso kunigaikščių namuose. 

REKLAMA

55-erių Thomas Markle anksčiau yra perspėjęs princą Harry susilaikyti nuo santuokos su Meghan. Visgi, panašu, jog vyras panoro susitaikyti su įžeista netikra seserimi – ir pagaliau susitikti su jos vaikais. 

Australijos laidoje „Big Brother“ pasakytus komentarus apie Sasekso kunigaikščių santuoką Thomas Markle dabar vadina „per stipria savo reakcija“ ir sako, jog padarys viską, kad gautų galimybę susipažinti su Archie ir Lilibet. 

T. Markle pasakojo, kad nepaisant to, ką jis kalbėjo minėtoje laidoje, augti su Meghan jam „labai patiko“. Vyras teigė, jog nenori, kad susitikimas su seserimi ir jos vaikais būtų užfiksuotas paparacų. 

REKLAMA
REKLAMA

„Nieko iš jų nenoriu. Tenoriu prieiti prie jų namo, pasibelsti į duris, ją apkabinti, pabučiuoti ir pulti atsiprašinėti“, – kalbėjo T. Markle. 

REKLAMA

Primename, jog anksčiau rašėme apie brolio ir sesers konfliktą. Viešumą mėgstantis Meghan Markle brolis pareiškė įspėjęs princą Harį, kad jo „lengvabūdė“ sesuo „sugadins jo gyvenimą“.

Svetimu tapęs Thomas Markle jaunesnysis padarė pareiškimą šou „Big Brother VIP“ anonse. Meghan netikras brolis augo atskirai ir septynerius metus iki karališkųjų vestuvių nematė savo sesers, bet vis tiek teigė esąs „sutrikęs, bet nepykstąs“, kad jo į vestuves nepakvietė.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau panašu, kad jis Sasekso kunigaikščiams pridarys nemalonumų, rašo mirror.co.uk.  Anonse jis giriasi: „Aš Meghan Markle brolis. Aš pats didžiausias brolis“. Toliau jis sako: „Sakiau princui Hariui, kad ji sugriaus jam gyvenimą. Ji labai paviršutiniškas žmogus“.

Maldavo princo Hario jos nevesti

Šį vakarą bus pristatyta australietiška „Celebrity Big Brother“ versija, o 55 metų vyras pasirodys žvaigždžių grupėje, kurią sudaro Caitlyn Jenner ir buvusi Trumpo patarėja Manigault Newman, tačiau nebus Katie Hopkins, kuri pažeidė „Covid“ apribojimus ir buvo išprašyta iš šalies.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Meghan santykiai su įbroliu Thomas ir tėvu Thomas Markle vyresniuoju  buvo įtempti nuo 2018 metų gegužės mėnesį vykusių vestuvių. Tuo metu jos įbrolis prabilo ir maldavo princą Harį jos nevesti, nes ji „akivaizdžiai jam netinkama moteris“.

Thomas Markle vyresnysis, nepaisant jų ilgalaikio susvetimėjimo, teigė buvęs „įskaudintas, nes buvome artimi“, tačiau tvirtino, kad jis nuoskaudos jau nebejaučia.

Jis pridūrė, kad buvo „šiek tiek sutrikęs“, kad negavo pakvietimo į vestuves  ir apkaltino Meghan „pamiršus savo kūną ir kraują“.

REKLAMA

Toliau puola Meghan spaudoje

Praėjusiais metais jis buvo areštuotas Oregone už tai, kad jis, kaip įtariama, būdamas girtas, nukreipė ginklą į moters galvą kivirčo metu, o praėjus metams po vestuvių, vėl buvo areštuotas už vairavimą išgėrus.

Tačiau jis ir toliau puola Meghan spaudoje, pavadindamas ją „klastinga“, „besityčiojančia“ ir „nublankusia, lėkšta ir pasipūtusia moterimi“.

Jos įbrolis, langų montuotojas, taip pat priekaištavo jai už tai, kad nutraukė ryšius su jų 76-ių  metų tėvu po to, kai jam buvo sumokėta už pozavimą paparacams, vėliau pardavusiems nuotraukas viso pasaulio suinteresuotiems šaltiniams.

REKLAMA

Dėl širdies operacijos jis pasitraukė iš vestuvių, nors turėjo vesti dukrą prie altoriaus. Laidoje taip pat pasirodys „Ištekėjusi iš pirmo žvilgsnio“ žvaigždė Jessica Power, radijo laidų vedėjo Kyle Sandilands buvusioji, modelis Imogen Anthony, Australijos „Survivor“ žvaigždė Luke Toki ir buvę futbolininkai Matt Cooper bei Dayne Beams.

Prie jų prisijungs aktorius Bernard Curry, modelis Ellie Gonsalves, nuomonės formuotojas Josh Carroll ir 2021 metų „Big Brother Australia“ žvaigždė Daniel Hayes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

46-rių metų Hopkins buvo išprašyta iš šalies dar prieš pradedant filmavimą po to, kai pagrasino atidarysianti duris kurjeriams nuoga ir be kaukės, taip pažeidžiant Sidnėjuje galiojančias griežtas taisykles.

Laidos kūrėjai „Endemol Shine“ jos komentarus pavadino „neapgalvotais“ ir patvirtino, kad ji buvo atleista iš šou.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų