Lietuviui seksas su dviem merginomis „kainavo“ 10 tūkst. eurų: pinigus atidavė pagrasinus peiliu

Vilniečio Mindaugo noras praleisti laiką su dviem prostitutėmis baigėsi toli gražu ne taip, kaip vyras tikėjosi. Į jo butą buvo įsiveržta, vyrui į kaklą įremtas peilis, o tada pagrobti namuose rasti 10 tūkst. eurų.

Dėl šio nusikaltimo prieš teismą stojo jau minėtos dvi moterys ir ginkluotame apiplėšime dalyvavęs jų bendrininkas.

Visiems trims teismas skyrė realias laisvės atėmimo bausmes. Vyras nuteistas 5 metų, viena moterų – 2,5 metų, o mažiausiai kalta pripažinta trečioji nusikaltimo dalyvė – 1,5 metų įkalinimo bausmėmis.

Meilė už pinigus

Bylos duomenimis, plėšimas įvykdytas 2019 m. balandžio 2-ąją, apie 22 val. Iš anksto susitarusi plėšimo būdu pagrobti svetimą turtą ir veikdama bendrininkų grupėje, trijulė įvykdė savo sumanymą.

Viena moteris tą vakarą pasiliko Mindaugo bute ilgiau. Kita jau buvo išėjusi. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo plano dalis.

Bute likusi moteris surado Mindaugo buto raktus ir nepastebėta išmetė juos pro balkoną apačioje jau laukusiems bendrams.

Nusikaltėliams, kaip paaiškėjo vėliau, sunkiausia buvo patekti į patį namą. Mat daugiabučio durys buvo apsaugotos kodine spyna.

Vis dėlto, kažkas iš gyventojų išėjo į lauką ir ten lūkuriavę vyras su moterimi pateko į vidų. Jie atrakino buto duris ir įsibrovė į vidų.

Užpuolikas pagrasino Mindaugo atžvilgiu panaudoti fizinį smurtą ir netrukus įrodė, kad nejuokauja. Jis įrėmė aukai į kaklą peilį ir sugriebęs vyrą už rankos pargriovė šį ant lovos.

Kol vyras laikė prirėmęs savo auką, po butą jau kuitėsi abi moterys. Išversdamos bute esančius daiktus ir atidarinėdamos stalčius bei spintas, apieškojo butą ir iš svetainėje esančios sekcijos lentynos pagrobė 10 tūkst. eurų.

O iš piniginės, gulėjusios svetainėje pagrobė, paėmė ten buvusius 250 eurų. Būtent dėl tokių veiksmų trijulė išgirdo nuosprendžius. Jie ne tik turės atlikti įkalinimo bausmes, bet ir atlyginti nukentėjusiajam patirtą turtinę žalą – 10 250 eurų. Taip pat nukentėjusiajam teismas dar priteisė 700 eurų neturtinės žalos.

REKLAMA

Kilo konfliktai

Mindaugas teisme pasakojo, kad tą vakarą susitiko su kaltinamosiomis, jie trise taksi atvažiavo pas jį į namus. Išgėrė vieną butelį brendžio. Gėrė virtuvėje, taip pat buvo miegamajame.

Vieną kartą pradžioje jis sumokėjo joms po 30 eurų. Kažkuriuo momentu kilo kažkoks skandalas, viena moterų esą nenorėjo išeiti, puolė jį peiliu.

Galiausia ji išvažiavo. Bet kita moteris pasiliko. Pasiliko ta, kurią Mindaugas pažinojo. Mat ir anksčiau yra jai mokėjęs už sekso paslaugas.

Paaiškėjo, kad ta moteris anksčiau kartą jau yra buvusi pas jį namuose. Tą vakarą Mindaugas jau sumokėjo dar 50 eurų, pinigus paėmė iš sekcijos svetainėje nuo padėkliuko.

Svetainę jis laikė užrakintą, raktai buvo pas jį. Merginos matė, kaip jis įeidavo ir atrakindavo svetainę. Vyras atkreipė dėmesį, kad pas jį pasilikusi moteris su kažkuo kalbėjo telefonu.

Po maždaug 2-3 valandų jis pasakė ir jai eiti namo. Butas buvo užrakintas. Tik tada vyras pamatė, kad nėra raktų. Pradėjo jų ieškoti.

Vos po kelių minučių į butą užėjo prieš tai jau buvusi kita mergina ir vienas vyras. Pastarasis turėjo peilį ir juo mosikavo. Peilis buvo platus, medžioklinis.

Mindaugas pasakojo, kad užpuolikas pridėjo peilį prie gerklės ir pasakė, kad papjaus, reikalavo pinigų. Prašė primokėti vienai iš merginų dar 50 eurų.

Pinigų reikalavo visi trys. Visa tai vyko miegamajame. Jie reikalavo rakto nuo svetainės, sakė, jei neduos, išlauš duris. Raktas buvo jo kišenėje.

Jis suprato, kad nepasiginčys su jais. Tada jie praleido jį į priekį, užpuolikas ėjo iš paskos su peiliu. Jie įėjo į svetainę. Merginos pradėjo ieškoti pinigų.

Viena vartė knygas ir apieškojo sekciją, kita ieškojo prie televizoriaus, staliuko ir fotelio, ten buvo moteriška rankinė, joje piniginėje surado 250 eurų, kuriuos pasiėmė.

Tada viena merginų sekcijoje už knygų rado voką su pinigais, jame buvo 10 tūkst. eurų. Mindaugas teisme pasakojo, kad besidalindami turtą užpuolikai suplėšė 100 eurų kupiūrą.

REKLAMA

Nukentėjusysis pasakojo, kad jam buvo grasinama ir virtuvėje. Užpuolikas peiliu virtuvėje 3-4 kartus dūrė į stalą, jame liko peilio dūriai.

Tame voke iš pradžių buvo 13 tūkst. eurų iš nekilnojamo turto pardavimo, bet Mindaugas prieš tai dalį pinigų išėmė. Anot jo, 10 tūkst. eurų jis buvo atidėjęs laidotuvėms.

Verta paminėti, kad Mindaugas yra vedęs. Vis dėlto, teisme buvo nagrinėjama byla dėl plėšimo, tad moraliniai aspektai šiuo atveju liko nustumti į šoną.

Neigė ėmę pinigus

Savo versiją teisme pateikė ir abi moterys bei kaltinamasis. Jos teigė, kad Mindaugas tą vakarą buvo labai agresyvus. Prieš tai moterims žadėjęs 100 eurų, jis esą padavė tik 60.

Po suteiktų paslaugų jis vieną merginų tiesiog išgrūdo iš buto. Kitai išeiti esą neleista. Vyras užrakino duris. Pasilikusiai moteriai jis esą žadėjo papildomai sumokėti 150 eurų.

Moteris pasakojo, kad tada vyras tapo agresyvus, atėmė iš jos telefoną, kurį vėliau ji atgavo. Tuo metu ji paskambino draugei ir paprašė išgelbėti ją.

Ši atvyko su jau minėtu vyru. Esą iš Mindaugo buvo reikalaujama sumokėti žadėtus 150 eurų ir duoti pinigų taksi.

Kai šis atsisakė, jie surado voką su pinigais. Anot kaltinamųjų, jie iš voko paėmė šiek tiek pinigų, bet jų esą dar liko. Teigta, kad visi trys pasidalijo po 200 eurų.

Vis dėlto, teismas tokia kaltinamųjų versija nepatikėjo ir pripažinęs juos kaltais, paskyrė laisvės atėmimo bausmes bei įpareigojo grąžinti visą pagrobtą pinigų sumą.


Rašyti komentarą...
N
N.
2021-01-03 14:09:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prisimins ir zinos, ka reiskia isdavyste. Gaila tik jo zmonos
Atsakyti
-4

A
Aha nu jo
2021-01-03 14:36:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mindaugai, tu - tikras lochas. Net juokas ima skaitant...
Atsakyti
-5

k
kitas Mynde
2021-01-03 14:25:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prostitutas
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų