Lietuvą pasiekė dar 300 tūkst. reagentų papildyta 23.21 val.

Į Lietuvą ketvirtadienio vakarą pristatyta 300 tūkst. reagentų siunta iš Kinijos, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

3

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvą pasiekė dar 300 tūkst reagentų

Kaip BNS informavo ministerija, lėktuvas su siunta Vilniuje nusileido 22.10 val.

Kokiu tiksliai keliu iš Kinijos keliavo siunta, ministerija neinformavo.

Lietuvos oro uostų atstovas Marius Zelenius BNS teigė, kad tokiu metu sostinės oro uoste nusileido avialinijų bendrovės „GetJet Airlines“ krovininis lėktuvas.

Reagentai netrukus bus paskirstyti po šalies laboratorijas, kurios tiria mėginius dėl koronaviruso.

Ministerijos teigimu, ketvirtadienio vakarą atskridusi siunta didžiausia iki šiol gauta reagentų partija. Ketvirtadienį prieš pietus taip pat atskrido ir 10 tūkst. reagentų siunta iš Pietų Korėjos.

Sveikatos apsaugos ministerija taip pat teigia, kad reagentai Lietuvą pasiekė padedant Susisiekimo ministerijai, o į laboratorijas juos išvežios Lietuvos paštas.

Ministerija primena, kad Lietuva pateikusi paraiškas dalyvauti trijuose Europos Komisijos inicijuotuose bendruose su kitomis šalimis pirkimuose, kurių metu bus perkamos asmens apsaugos priemonės, dirbtiniai plaučių ventiliavimo aparatai, reagentai ir diagnostikos priemonės.

Tikimasi, kad sutartys su gamintojais bus pasirašytos balandžio mėnesį.

Šių pirkimų metu planuojama įsigyti 300 tūkst. respiratorių, 1 mln. vienkartinių kaukių, 80 tūkst. apsauginių akinių ir 400 dirbtinių plaučių ventiliavimo aparatų, laboratorijos reagentų.


Rašyti komentarą...
i
ilgas
2020-03-26 23:22:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tvariai, kinai dovanoja jie rašo apie pirkima
Atsakyti
0

N
Nuomone
2020-03-26 23:43:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyrėsi Tapinas, kad visko parupins medikams, norėdamas pasakyt kad valdžia nesirūpina, bet kažkaip jo pagalba irgi vėluoja, nepersokus per griovį nesakyk op
Atsakyti
0

N
Nuomonė
2020-03-27 01:22:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
"The Cabal Part 1" labai įdomūs filmukai, kas anglų kažkiek supranta, bet ten trumpi tekstai, bet išsamus turinys....ir "the Cabal Part 2....., pažadu, bus ne liūdna.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų