Liberalų sąjūdžio lyderis Remigijus Šimašius: partijos situacija nepavydėtina

Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius interpretacijomis vadina generalinio prokuroro teiginius, kad Liberalų sąjūdžio veikla buvo finansuojama neteisėtai.

Jis tikisi, kad Seimas jau šį ketvirtadienį panaikins parlamentaro Gintaro Steponavičiaus neliečiamybę ir leis teisėsaugai viską išsiaiškinti iki galo. Remigijus Šimašius pripažįsta, kad dėl to partijai ir vėl krenta didžiulė našta. Apie visa tai – pokalbis su Remigijumi Šimašiumi.

– Pone Šimašiau, generaliniam prokurorui paprašius naikinti parlamentaro Gintaro Steponavičiaus neliečiamybę, nemaža dalis žinomų apžvalgininkų rašė, kad liberalams dabar jau tikrai galas. Panašu, kad praėjus metams nuo Eligijaus Masiulio skandalo pradžios, liberalai skęsta vis giliau ir giliau. Sutinkate?

– Praėjusių metų gegužės 12 diena, kai paaiškėjo Eligijaus Masiulio prisidirbimas, buvo ta diena, nuo kurios liberalai gyvena įtampoje. Laikas tikrai sunkus, krizinis. Aišku, kad mes iš to laiko dar neišėjome. Kita vertus, esu įsitikinęs, kad kada nors išeisime. Ne kartą esu sakęs, kad dabartis yra komplikuota, ateitis – neabejotinai šviesi, lieka išsiaiškinti tik dėl praeities. Manau, kad išsiaiškinsime.

REKLAMA

– Jūs turbūt ne kartą kalbėjote su Gintaru Steponavičiumi apie aplinkybes, kurias Seime minėjo generalinis prokuroras. Gintaras Steponavičius neneigia susitikęs su Raimondu Kurlianskiu, tačiau sako su juo kalbėjęs apie bendrą politinę padėtį, prašęs paramos savo vardo fondui ir tai pavadino normalia vakarietiška praktika. Generalinis prokuroras sako, kad tai pramanai, kad buvo padengti įsiskolinimai už Liberalų sąjūdžio veiklos viešinimą ir t.t. Kaip jūs tai vertinate?

– Kai kuriuos dalykus žinau labai gerai, kitų nežinau. Kai juridiniams asmenims buvo uždrausta finansuoti partijas, tikrai žinau, kad nuo to laiko Liberalų sąjūdis nei tiesiogiai, nei netiesiogiai negavo jokios paramos iš jokio juridinio asmens. Iš su koncernu „MG Baltic“ siejamų asmenų Liberalų sąjūdis taip pat negavo jokių pinigų. Tai esame patikrinę daug kartų ir tą sakau labai tvirtai.

– Sakote, kad Liberalų sąjūdis ir jo kandidatai į oficialias rinkimų ar kitas sąskaitas iš „MG Baltic“ ir iš su juo siejamų fizinių asmenų 2016 metų rinkimams nieko negavo?

– Taip. Kalbu apie Liberalų sąjūdį kaip rinkimų kampanijos dalyvį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų