Lenkijoje atidaromi muziejai, prekybos centrai

Lenkijoje pirmadienį vėl buvo atidaryti muziejai, meno galerijos, bibliotekos ir parduotuvių centrai, šaliai sušvelninus kai kuriuos dėl koronaviruso pandemijos įvestus suvaržymus.

Tačiau sveikatos apsaugos ministras Adamas Niedzielskis sakė, kad dauguma mokyklų liks uždarytos bent iki kovo.

„Kelios šalys, per Kalėdas priėmusios ne tokius konservatyvius kaip mūsų sprendimus, patiria labai blogas pasekmes“, – sakė jis radijui RMF.

Barai, restoranai, viešbučiai, naktiniai klubai ir sporto klubai taip pat liks uždaryti bent iki vasario 14-osios.

„Tai, ką buvo galima sušvelninti dabartinėje situacijoje, yra švelninama. Pakentėkime dar truputį, kad išvengtume trečiosios bangos“, – praėjusią savaitę sakė Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas Wojciechas Andrusiewiczius.

Per parą užregistruojamų užsikrėtimo koronavirusu ir mirties nuo COVID-19 atvejų skaičiai Lenkijoje pastarosiomis dienomis mažėjo. Pirmadienį Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad pastarąją parą šalyje nustatyti 2 503 nauji užsikrėtimo atvejai ir 42 mirties atvejai.

Kai kurie restoranai ir naktiniai klubai nepaisydami draudimo vėl atsidarė, bet jiems gresia didelės baudos ir policijos reidai.

Savaitgalį 150 pareigūnų buvo pasiųsta uždaryti vieno naktinio klubo Rybnike Pietų Lenkijoje. Policija panaudojo kurtinamąsias granatas ir ašarines dujas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų