Už neteisėtą disponavimą narkotikais savo gimtinėje teistas latvis įkliuvo ir Lietuvoje. Prie savęs jis turėjo 30 gramų heroino – taigi tris kartus daugiau, negu jau galima apkaltinti disponavus labai dideliu kvaišalų kiekiu.

Už narkotikus Latvijoje jau teistas Jurandas Kozlovskis (25 m.) – jaunas bedarbis, dar nesukūręs savo šeimos. Jo bėda – prastas išsimokslinimas. Kaip liudija teismui pateikti dokumentai, šis žmogus baigęs vos dvi mokyklos klases. Galbūt todėl ir nežinojo, kokiu kiekiu narkotinių medžiagų dar galima rizikuoti, kad išvengtum labai griežtos bausmės.

Bet kartą jau įkliuvęs J. Kozlovskis gerai žinojo, jog pasirodžius policijai reikia stengtis skubiai atsikratyti turimų narkotinių medžiagų.

Būtent taip buvo pernykščio sausio 26-ąją, kai J. Kozlovskis, vairuodamas automobilį „VW Passat“, važiavo Lietuvos keliais. Kaune jis nestojo policijos patruliams. Šie, vydamiesi įtartiną bėglį, informavo ir savo kolegų ekipažus. Sprukęs automobilis tuoj pat buvo užspeistas į kampą ir priverstas stoti.

Patruliai, šokdami iš mašinų, pastebėjo, kad sustabdyto „VW Passat'o“ vairuotojas kažką išmetė per langą. Kadangi taip dažniausiai daro narkotikų turintys asmenys, skubiai buvo iškviestas kinologas su pėdsekiu šunimi, išmokytu ieškoti narkotinių medžiagų.

REKLAMA

Keturkojui nereikėjo ilgiau bėgioti po nedidelę teritoriją – jis greitai pristojo prie sniege aptikto ryšulio. Kinologas iškart suprato – šitaip jo išdresuotas šuo nurodo vietą, kurioje yra kvaišalų.

Tas ryšulys buvo tamsi kojinė, kurioje pareigūnai rado kelis polietileninius maišelius su milteliais. Įtarimus, kad tai – heroinas, netrukus patvirtino ekspertai. Jie nustatė, kad kojinėje buvo 30,197 gramo heroino (labai didelis kiekis). Latviui padvelkė griežta bausme – nuo 10 iki 15 metų.

Teisme J. Kozlovskis kaltės nepripažino ir tikino, kad jokių narkotikų negabenęs, jokio paketo per langą nešvystelėjęs. Bet kodėl stabdomas bandė pasprukti nuo Lietuvos policijos, paaiškinti negalėjo. Negalėjo ir pakišti kokios nors logiškos minties, leidžiančios pamanyti, jog policininkai vis dėlto galėję tyčia melagingai apkaltinti pirmą kartų jų sutiktą latvį – „pakišti“ jam narkotikais „farširuotą“ kojinę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų