Latvijos policija prašo mūsų pagalbos: ieško policininką nužudyti pasikėsinusių asmenų

Latvijos Respublikos policija ieško nuotraukose pavaizduotų asmenų, kurie įtariami pasikėsinimu nužudyti pareigūną.

4

2020 m. lapkričio 6 d. apie 7:06 val. ryte Daugpilyje, Latvijos valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnas, pakeliui į tarnybos vietą buvo užpultas dviejų vyrų, kurie kėsinosi jį nužudyti. Tyrimo metu nustatyta, kad nuotraukose užfiskuoti asmenys gali būti susiję su įvykdytu nusikaltimu, rašoma Lietuvos policijos departamento pranešime spaudai. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Latvijos policija prašo mūsų pagalbos: ieško policininką nužudyti pasikėsinusių asmenų

Latvijos Respublikos valastybinės policijos pareigūnai prašo peržiūrėti nuotraukas, ir turint informacijos apie nuotraukose pavaizduotus asmenis, jų duomenis, galimą buvimo vietą ar kitą reikšmingą informaciją, padėsiančią nustatyti šių asmenų buvimo vietą, informuoti policiją.

„Informaciją galima suteikti telefonu Nr. 85 271 9739, el. paštu [email protected], arba tiesiogiai Latvijos policijai - [email protected]

Policija garantuoja informaciją suteikusio asmens anonimiškumą. Įspėjame, kad asmenys yra pavojingi, žinant jų buvimo vietą prašoma laikytis atsargumo priemonių, prie jų nesiartinti ir jokiu būdu nebandyti jų sulaikyti patiems“, – rašoma pranešime. 


Rašyti komentarą...
:
:)
2021-03-01 10:43:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
tamsta jabanutas ?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų