Latvija vėl skelbia aptikusi užsikrėtimo naujos atmainos koronavirusu atvejį

Latvijoje buvo nustatytas naujos atmainos koronavirusu atvejis, sekmadienį vakare pranešė visuomeninė televizija.

Ši žinia buvo paskelbta po praeitą savaitę pasirodžiusio pranešimo apie šalyje neva nustatytus užsikrėtimo naujos, neseniai Jungtinėje Karalystėje aptiktos atmainos koronavirusu, bet tąsyk specialistai tokią informaciją greitai paneigė.

Visgi sekmadienį Latvijos biomedicinos tyrimų ir studijų centro direktorius Janis Kluovinis patvirtino, kad viename šalyje ištirtame mėginyje buvo rasta naujojo koronaviruso.

Ligų prevencijos ir kontrolės centras (SPKC) paskelbė, kad šis atvejis susijęs su asmeniu, sugrįžusiu iš Britanijos.

SPKC anksčiau nurodė, kad nauja pandeminio koronaviruso atmaina yra užkrečiamesnė, bet pagal patogeniškumą nesiskiria nuo anksčiau plitusių atmainų.

Britanijai paskelbus apie atrastą naują koronaviruso atmainą Latvija, kaip ir daugelis kitų Europos šalių, sustabdė keleivinį susisiekimą su JK nuo gruodžio 21-osios iki sausio 1 dienos.

Siekiant sumažinti pavojų visuomenei, visi asmenys, atvykstantys iš Britanijos ir Pietų Afrikos, kur buvo aptikta dar viena nauja, galimai užkrečiamesnė koronaviruso atmaina, privalo izoliuotis dešimčiai dienų ir pasitikrinti dėl COVID-19 atvykimo dieną bei baigiantis izoliacijos laikotarpiui.


Rašyti komentarą...
N
Niemkas
2021-01-11 10:18:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas nemate niekas nezino vel bando propoganda svetimoj saly ,negana savoj saly nesamones daro dar lenda kitur
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų