Landsbergis neatmeta, kad bus ministru: „Gali būti“

Konservatorių partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis teigė, kad antradienį gali būti paviešintas visas ministrų sąrašas, kurį teikia naujoji Vyriausybė. Pasiteiravus, ar jo pavardė yra tarp kandidatų į ministrus, G. Landsbergis to neatmetė.

„Gali būti, kad ir yra“, – sakė konservatorių frakcijos seniūnas G. Landsbergis.

Pasiteiravus, kokiai sričiai jis turėtų vadovauti, G. Landsbergis atsakė, kad dar per anksti atsakyti.

„Apsisprendimas yra toks, kad būtų skelbiamas visas sąrašas. Matyt, jis dar ne visas, todėl į konkrečius ministrus nesileisime“, – teigė G. Landsbergis.

Ar laukiama prezidento Gitano Nausėdos reakcijos ir pastabų? „Negaliu pasakyti, tiesiog, kai jis bus visas ir su koalicijos partneriais suderintas, tai svarbiausias dalykas, tuomet jis bus paviešintas. Tuomet jis bus teikiamas prezidentui“, – pridūrė G. Landsbergis.

Konservatorių vedlys neatsakė, ar prezidentūra išreiškė pozicijas dėl krašto apsaugos ir užsienio reikalų ministerijų.

Primename, kad praėjusį ketvirtadienį kandidatė į premjeres Ingrida Šimonytė teigė, kad kandidatų į ministrus sąrašą planuoja paskelbti visą vienu metu, tai turėtų būti šią savaitę.

„Rytoj turbūt nepavyks paskelbti viso sąrašo, bet ilgiau negu po savaitgalio  neturėtų trukti. Dar vyksta dvišalės konsultacijos, kaip geriausiai atsižvelgti į koalicijos partnerių interesus ir pasiūlyti geriausius kandidatus tose pozicijose, kuriose yra daugiau negu vienas ar vienos partijos kandidatas“, – sakė I. Šimonytė.

I. Šimonytė teigė, kad su prezidentu jau kalbėjo apie kai kurias pavardes, kurios minimos žiniasklaidoje kaip galimi ministrai, tačiau viso sąrašo dar nepateikė.

„Su prezidentu esu diskutavusi apie darbus, koalicijos formavimą, apie aktualijas , taip pat apie kai kurias pavardes, kurios visą laiką tokiose susitikimose yra minimos, bet jokio sąrašo, kurį prezidentui vertinti kaip Vyriausybės narių sąrašą nesu pateikusi, nes nesibaigia dar diskusijos su koalicijos partneriais.

REKLAMA

Prezidentas teiraujasi, ar tai, kas yra girdima, yra svarstoma. Tai  natūralu. Tų pavardžių buvo minima daug ir reakcijos atitinkamos. {...} taip ir buvo konstatuota, pavardės dėl kurių vyksta diskusijos, patvirtinant, kad vyksta diskusijos dėl kurių pavardžių“, – sakė I. Šimonytė.

Ketvirtadienį I. Šimonytė teigė, kad dar nėra galutinai aišku, kuriai ministerijai kurios partijos deleguotas ministras vadovaus.

Naujos valdančiosios koalicijos kandidatė į premjeres I. Šimonytė prieš savaitę teigė, kad kol kas nesutarta, kas bus ministrai.

„Aš dar kartą noriu pakartoti tą patį – kada galėsiu įvardyti pavardes, tas pavardes ir įvardysiu. Tikrai nevardinkite man tiesiog iš bet kur „nurautos“ pavardės.

Kol kas nėra sutarta, kas bus ministrai. Kai bus sutarta, tikrai visi būsite informuoti“, – antradienį Seime žurnalistams sakė I. Šimonytė.

„Daug žmonių gali būti ministrais, gali jais ir nebūti. Suprantu, kad jums norisi žinios, bet kol kas žinios nėra. Žinau, kaip atsiranda tos spėlionės. Pati buvau tris kartus „finansų ministre“, kol man pagaliau pasiūlė šitą darbą.

Žmonės pagal interesų sritis tuos ministrus gana greitai suprojektuoja ir paskui bando ieškoti patvirtinimo, ar taip yra. Šiandien negaliu patvirtinti nė vienos pavardės. Kai galėsiu jas patvirtinti, tada atskleisiu“, – prieš savaitę kalbėjo I. Šimonytė.


Rašyti komentarą...
O
Onutė
2020-11-17 11:00:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu kokiai ministerijai galėtų vadovauti ,net juokas nebeima.
Atsakyti
-5

A
Alvydas
2020-11-17 11:03:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažiuka išleido iš darželio ir jis nežino kuo nori buti ,juk senelis nepasakė .
Atsakyti
-8

S
Smulkmena
2020-11-17 11:02:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia tik sukurti Klastunyno ministeriją
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (46)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų