Vakar pradėtas nemokamų reisų po Klaipėdos uostą laivu „Forelle“ ciklas.

Tie, kurie nesuskubo užsiregistruoti, jau piktinasi esą ši paslauga teikiama tik giminėms ir pažįstamiems.

Plaukdami pramoginiu laivu „Forelle“ žmonės supažindinami su Klaipėdos uosto veikla. Reisus organizuoja ir norinčiuosius registruoja Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras (TKIC).

Iki liepos 4 d. bus surengti 32 tokie nemokami vienos valandos kruizai: penktadieniais - 16, 17.30, 19 val., o sekmadieniais - 11, 13, 15, 17 val. Vienas toks reisas, įskaitant ir laivo nuomą, ir kitas paslaugas, kainuoja per 700 Lt.

Pasak TKIC direktorės Romenos Savickienės, šiam etapui jau užsiregistravę nemažai žmonių, laisvų vietų likę nedaug. Registruotis būtina todėl, kad laivas negali priimti daugiau kaip 80 žmonių vienu metu.

Projektą finansuojančios Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Sigitas Dobilinskas, vakar pats plaukęs į pirmą reisą ir pasakojęs žmonėms apie uostą, pažadėjo, kad, jeigu bus daug norinčiųjų, tokie nemokami pasiplaukiojimai bus organizuojami visą vasarą ir, ko gero, dar ir kitais metais.

Vakar į pirmą reisą plaukę žmonės džiaugėsi tokia atrakcija. Buvo norinčiųjų tokių ekskursijų ir už pinigus, ir plaukti iki Kauno, t. y. ilgesnių kelionių.

Dalia Bikauskaitė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų