Laisvės partija liūdi: dingo sostinei dovanotas vaivorykštės spalvų suoliukas

Laisvės partija dar gegužę Vilniui padovanojo vaivorykštės spalvomis nudažytą suoliuką. Trečiadienį Laisvės partija socialiniuose tinkluose pasidalino liūdna žinia: kelis mėnesius Rotušės aikštėje sostinėje stovėjęs suoliukas dingo. Radusiems žadama atsilyginti.

Skelbimu apie dingusį suoliuką Laisvės partija dalinasi savo Facebook paskyroje.

„Dėmesio! Dingo Laisvės partijos suoliukas!

Suoliuko požymiai: vaivorykštės spalvomis dažytas lauko suoliukas, stovėjęs Vilniuje, Rotušės aikštėje, ant kurio prisėsdavo praeiviai, mėgdavo fotografuotis, suoliukas dalyvavo ne viename renginyje.

Dėl suoliuko liūdi visa Laisvės partijos administracija, prašome, padėkite surasti. Būtų liūdna, jeigu pateko į piktų žmonių rankas“, – socialiniuose tinkluose rašo Laisvės partija.

Partija žada radusiems suoliuką atsilyginti.

Komentaruose po įrašu žmonės dalinasi suoliuko nuotraukomis, liūdesį suoliukui dingus reiškia ir Laisvės partijos, Seimo Laisvės frakcijos nariai.

Miestui padovanojo suoliuką

Portalas tv3.lt primena, kad gegužės 17 d. pasauliui minint Tarptautinę dieną prieš homofobiją ir transfobiją Vilniaus Rotušės aikštė pasipuošė vaivorykštės spalvų suoliuku. Tai simbolinė Laisvės frakcijos dovana Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams, rašyta pranešime spaudai.

Kaip teigė frakcijos atstovas Tomas Vytautas Raskevičius, tokia draugystės, dialogo ir atvirumo idėja gimė kaip taiki simbolinė atsvara.

„Šiemet Tarptautinė diena prieš homofobiją ir transfobiją (IDAHOT) yra minima LGBT bendruomenei svarbių teisinių pokyčių išvakarėse. Laisvės partija įsipareigoja ir toliau principingai ginti visų Lietuvos Respublikos piliečių lygiateisiškumą prieš įstatymą ir užkirsti kelią bet kokiai diskriminacijai dėl seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės,“ – teigė Seimo narys, Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius.

Pasak T. V. Raskevičiaus, vaivorykštės spalvų suoliukas Rotušės aikštėje – tai Laisvės frakcijos dovana Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams, primenanti, kad Lietuva yra atvira, demokratiška ir žmogaus teises gerbianti XXI amžiaus valstybė.


Rašyti komentarą...
J
Jonukas
2021-09-15 17:46:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raskevičiu su armonaite nebus kur atsisėsti tiem dviem gėjams taip ir turi būti gėjai gali sėdėti tik miškia kur jų niekas nemato
Atsakyti
0

v
vėjas
2021-09-15 17:29:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia netektis,vilnius liūdi
Atsakyti
0

H
Hu
2021-09-15 18:12:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dingo, ir niekam jis nesmirdės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų