Vos per savaitę Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos ir prekių vaikams parduotuvių tinklą valdančios UAB „Kotryna“ vykdytoje paramos akcijoje surinkta daugiau nei 750 kg vaikiškų drabužių ir žaislų. Taip pat – kelios dešimtys stambių vaikų auginimui skirtų daiktų: vežimėlių, dviračių, maudymo vonelių, ir kt. Akcija vyko „Kotrynos“, „Čipollino“, „BabyCity“ ir „Vaikų miestas“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Parama bus išdalinta Raudonojo Kryžiaus globojamiems vaikų globos namams, socialiai remtinoms daugiavaikėms šeimoms ir vienišoms mamoms.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos socialinės paramos ir slaugos vyr. administratorės Zitos Juškienės teigimu, akcijos metu aktyviausiai aukojo sostinės gyventojai. Vilniečiai iš viso į prekių vaikams parduotuves atnešė 485 kg, kauniečiai – 150 kg, klaipėdiečiai – 77 kg, panevėžiečiai – 32 kg, šiauliečiai – 31 kg. Taip pat paaukoti 8 vaikiški vežimėliai, 2 triratukai, 4 automobilinės kėdutės, maitinimo staliukas, vaikštukas, paspirtukas, maudymosi vonelė, vystymo lenta ir dviratukas.


Rašyti komentarą...
Z
Zita is Mazeikiu
2011-06-16 09:38:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu,Zitulka, tu gudri,kaip lape, baigesi tavo slaugytoju koordinatores darbas, tai generaline ikiso ?, dar Vilniaus salpos skyriui pasiskyret, tai parduosit ar issidalinsit,ka,Zitulka????????
Atsakyti
0

E
Egida-savanore
2011-06-16 12:21:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Organizacijoje dedasi blogi dalykai, generalinei Javgrafovieneireikia atsistatydinti.NEAUKOKIT
Atsakyti
0

D
Diana
2020-01-02 07:40:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laba as mama auginu 5vaikus.tai nieks net ir nepaminejo.nors makiaza mamai nemokamai.ar pasikirpimas.nnemokamai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų