Kryžiaus įbaugintas kretingiškis padegė kaimynų kiemą

Prieš teismą stos kretingiškis, padegęs kaimynų kiemą ir grasinęs jiems. Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, terorizavimo.

Ikiteisminio tyrimo duomenų visuma leidžia manyti, kad pernai metų gegužę, apsvaigęs nuo alkoholio Kretingos rajono gyventojas, nešinas degančiu deglu ir degiu skysčiu, užsuko į kaimynų kiemą. Padegęs žolę ir betoninius laiptus, išgėręs vyriškis dar ir pagrasino kaimynei jos gyvybe.

Bylos duomenimis, nesantaika tarp kaimynų, peraugusi į nusikalstamą veiką, prasidėjo dėl ant medžio pakabinto kryžiaus su vardais, kurie sutapo su kaltinamojo sugyventinės šeimos narių vardais. Esą kaltinamojo šeima pro savo namų langus kasdien matė juos trikdantį kryžių, o kaimynai nereagavo į prašymus jį nukabinti. Apklausos metu kaltinamasis teigė, jog manė, kad tas kryžius gali būti užburtas ir nukreiptas prieš jo šeimą, todėl manė, kad ugnimi tuos burtus išbaidys.

Dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, ar jo terorizavimo kaltinamajam gresia laisvės atėmimo bausmė iki ketverių metų.

Byla su kaltinamuoju aktu sausio 23 dieną perduota Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmams.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų