Kriminalistai ieškodami narkotikų aptiko „lobį“

Į Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatą kreipėsi pilietiška šiaulietė, kuri pranešė apie galimą narkotikų prekybą. Į pranešimą skubiai sureagavę pareigūnai nuvyko į nurodytą vietą. Tai ką aptiko, nustebino net visko mačiusius pareigūnus.

5

Kelyje Šiauliai – Kelmė, šalia kelio, įrengta poilsio aikštelė su miesto ir rajono žemėlapiais, akmenine sienele, šalia sustatyti masyvūs akmenys. Šioje aikštelėje teko sustoti vienai šiaulietei, mat sugedo jos automobilis. Lūkuriuodama pagalbos netrukus moteris pastebėjo, kad į aikštelę įsuko mėlynas autobusiukas, tamsintais stiklais, lietais ratlankiais, o iš jo išlipo vaikinas su gobtuvu ant galvos. Jis nuėjo už akmeninės sienelės, tačiau ten užtruko vos kelias akimirkas – greit grįžo į automobilį ir nuvažiavo.

Vos po kelių minučių toje pat vietoje pasirodė takeliu atmynęs dviratininkas. Šis paliko savo transporto priemonę ir taip pat nuskubėjo už akmenų. Greitai sugrįžo, sėdo ant dviračio ir nuvažiavo toliau. Moteris pradėjo įtarti, kad galbūt ką tik tapo liudininke narkotikų perdavimo operacijos, tad ir pati nuskubėjo pasmalsauti. Kitąpus akmeninės sienos, apačioje moteris pamatė nišą į kurią buvo įdėta nedidelė dėžutė. Šiaulietė jos nelietė, tačiau nuskubėjo į policiją, kur papasakojo visą istoriją. Į vietą netrukus buvo nusiųsti kriminalistai. Jie patikrino nupasakotą vietą ir aptiko minėtą radinį.

REKLAMA

Plastikinėje pusryčių dėžutėje jie surado ne narkotikus, o įvairių smulkmenų – trintukų, smulkių monetų, įvairių kortelių ir kitų niekučių. Dėžutėje taip pat buvo įdėta instrukcija, su paaiškinimu kaip žaisti „Geocaching“ žaidimą. Pasirodo, tai gana populiarus žaidimas, kur naudojantis specialia programėle savo išmaniajame telefone žmonės ieško paslėptų lobių, tad už akmeninės sienelės nubėgę vaikinai taip pat buvo žaidimo dalyviai.

Pareigūnai pirmą kartą susidūrė su tokia situacija, tačiau sakė, kad po šios operacijos ir patys susidomėjo šiuo žaidimu.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kriminalistai ieškodami narkotikų aptiko „lobį“


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2016-08-02 17:56:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras radinys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų