Kraupus 19-metės likimas: nužudė ir išpjovė kūdikį

Čikagoje įvykdytas protu sunkiai suvokiamas nusikaltimas – nužudyta netrukus gimdyti turėjusi devyniolikmetė. Tiesa, kūdikis liko gyvas. Berniukas prieš nužudant jo mamą buvo išplėštas iš moters gimdos.

Devintą mėnesį nėščia devyniolikmetė Marlena Ochoa-Lopez dingo balandžio 23-iąją. Tądien jauna moteris artimiesiems pasakė, kad keliaus į namus moters, su kuria susipažino „Facebooko“ mamų grupėje. Ši būsimai mamai neva pažadėjo atiduoti nebereikalingų drabužėlių ir žaislų kūdikiui. Tačiau Marlena pas artimuosius taip niekada ir nebegrįžo.

Jos kūnas šią savaitę rastas „Facebooko“ draugės, 46-erių Clarisos Figueroa’os namų konteineryje. Devyniolikmetė čia buvo pasmaugta.

„Dėkojame bendruomenei už pagalbą. Nors ir radome ją nebegyvą, bet bent žinome, kas jai nutiko. Dabar norime teisingumo“, – sakė nužudytosios tėvas.

Tačiau visą Ameriką labiausiai šokiravo nužudytosios kūdikio likimas. Pasirodo, naujagimis buvo tiesiog išplėštas iš motinos įsčių. Po to 46-erių Clarisos Figueroa paskambino medikams ir pasakė, kad ką tik pati pagimdė, bet kūdikis beveik nekvėpuoja ir mėlsta. Atskubėję medikai berniuką išvežė į ligoninę, o ten mažylis paniro į komą. Tačiau tie patys medikai neilgai trukus suprato, kad mažylį pagimdė tikrai ne 46-erių žudikė, ir tai pranešė pareigūnams.

„Detektyvai nuvyko apžiūrėti kūdikio. Jie padarė DNR testą ir įsitikino, kad tai – Marlenos sūnus“, – sakė merginos giminaitė.

Čikagos policija sulaikė ne tik 46-erių Clarisą Figueroa, bet ir jos 24-erių dukterį ir 46-erių jos sugyventinį. Būtent dukra pareigūnams prisipažino, kad padėjo motinai nužudyti devyniolikmetę.

Skelbiama, kad nusikaltimo iniciatorė, 46-erių Clarisa Figueroa, prieš dvejus metus neteko natūraliai mirusio 20-mečio sūnaus. Pareigūnai ir medicinos ekspertai aiškinasi, ar moteris pakaltinama. Tuo tarpu nužudytosios artimieji meldžia, kad įvyktų stebuklas ir kūdikis išgyventų.


Rašyti komentarą...
V
Vanda
2019-05-18 09:04:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius ,naikinti be jokio teismo...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų