Koronavirusas plinta „Regitroje“: atvejai fiksuoti Vilniuje ir Kaune

Spalio 28 d., vakare patvirtinti du užsikrėtimo koronaviruso infekcija atvejai „Regitros“ darbuotojams. Vienas iš jų dirba administracijoje Vilniuje, o kitas – egzaminuotoju Kaune. Kol kas egzaminai Kaune vyks kaip suplanuota, o čia dirbantiems egzaminuotojams įmonės iniciatyva bus atlikti COVID-19 testai.

Darbuotojas Vilniuje į darbą nebeatvyko nuo spalio 27 d. Tai yra antrasis atvejis, kuomet COVID-19 infekcija patvirtinama administracijos darbuotojui, rašoma „Regitros“ pranešime žiniasklaidai. 

Tuo metu kalbant apie egzaminuotoją Kaune, jis paskutinį kartą darbe lankėsi penktadienį, t. y. spalio 23 d. Kaune šiuo metu koronaviruso infekcija serga keturi darbuotojai, iš jų du dirba egzaminavimo srityje. Egzaminai šiuo metu vyks kaip suplanuota. Jei dėl susidariusios situacijos dalis egzaminų būtų perkeliami į kitas dienas, su klientais susisieks specialistai ir pasiūlys kitus galimus laikus.

Įmonės iniciatyva testuojami darbuotojai

Atkreipiame dėmesį, kad artimiausiu metu Kaune dirbantiems egzaminuotojams įmonės iniciatyva bus atlikti COVID-19 testai. Primename, kad jie buvo atlikti ir visiems šiuo metu egzaminuojantiems darbuotojams Vilniuje ir jų rezultatai – neigiami.

Pasitvirtinus koronaviruso atvejams įmonė nedelsiant apie tai informuoja Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC). Kol laukiama informacijos iš NVSC, siekiant užtikrinti saugią įmonės veiklą, imamasi savarankiškų priemonių: dezinfekuojamos patalpos, artimą kontaktą su sergančiuoju turėjusių darbuotojų prašoma neatvykti į darbą, testuojami darbuotojai.

Naudojamos saugumo priemonės, kurios mažina COVID-19 plitimo grėsmę

„Regitra“ deda visas pastangas, siekdama užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Visi darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Atvykę į darbo vietą darbuotojai matuojasi savo kūno temperatūrą ir atidžiai stebi sveikatą. Pajutus ligos simptomus, prašoma neatvykti į darbą.

Siekiant valdyti viruso plitimo grėsmę, darbas padaliniuose organizuojamas taip, jog būtų užtikrintas kuo mažesnis fizinis kontaktas patalpose, o visi darbuotojai, kurie gali, skatinami dirbti nuotoliniu būdu.

REKLAMA

Primename, kad egzaminų automobiliuose yra įrengtos specialios pertvaros, o teorijos egzaminų klasėse, patenkančiose į tų savivaldybių teritorijas, kuriose paskelbtas karantinas, ribojamas asmenų skaičius, siekiant užtikrinti 10 m2 plotą vienam asmeniui. Tam, kad egzaminų nereikėtų atšaukti, jie vykdomi nenutrūkstamu srautu. Atitinkamai į priekį planuojamas ir egzaminų vietų skaičius.

Gyventojai aktyviai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis

Didėjant COVID-19 susirgimų skaičiui visoje Lietuvoje, klientai aktyviai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti prieš tai Lietuvoje eksploatuotą transporto priemonę ar pranešti apie jos pardavimą. Visi elektroniniai užsakymai pristatomi į namus arba artimiausią paštomatą.

Jei vis dėlto klientams nėra galimybės paslaugų atlikti internetu, tuomet reikėtų dėl vizito padalinyje užsiregistruoti iš anksto.

Atvykstančių į „Regitrą“ prašoma būti sąmoningais ir laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas, viso vizito metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, už paslaugas rekomenduojama atsiskaityti banko mokėjimo kortele.

Kaip atliekamas COVID-19 tyrimas:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų