Koronavirusas nustatytas medicinines kaukes gaminančios įmonės darbuotojui

Koronavirusu susirgo medicinines priemones gaminančios ir tiekiančios įmonės „Intersurgical“ darbuotojas, trečiadienį BNS informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Anot NVSC Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėjos Ginretos Megelinskienės, apie šio žmogaus susirgimą informacija buvo pateikta dar savaitgalį, tačiau neįvardijant tikslios jo darbovietės.

„Taip, koronavirusas nustatytas šios įmonės darbuotojui, tačiau apie atvejį informaciją pateikėme dar savaitgalį. Kaip minėjome, šis žmogus yra iš Jungtinės Karalystės grįžusio ir susirgusio asmens artimasis“, – BNS sakė NVSC atstovė.

„Tai nėra naujas atvejis (...) Jis susijęs su ligos plitimu šeimoje“, – pridūrė ji.

Anot jos, darbe šis žmogus paskutinį kartą lankėsi birželio 3 dieną, nustatyti keturi aukštos rizikos sąlytį turėję kolegos – jie izoliuoti, įmonei pateiktos rekomendacijos, kaip toliau reikėtų elgtis.

„Pakankamai laiku buvo identifikuotas atvejis, pritaikytos atvejo valdymo priemonės, todėl tikėtina, kad nebus išplitimo šioje įmonėje“, – teigė G. Megelinskienė.

Pirmasis apie šį atvejį pranešė naujienų portalas 15min.lt.

„Intersurgical“ įmonėje Pabradėje dirba daugiau nei 2 tūkst. darbuotojų. Bendrovė gamina kvėpavimo takų priežiūrai, anestezijai, reanimacijai, deguonies terapijai skirtą produkciją.


Rašyti komentarą...
I
Ihaha
2020-06-11 11:42:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kapiec. Pasirodo kaukes gamina, o su kita ranka kraosto ar uzpakali ar nosi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų