Kauno teritorinės muitinės pareigūnai savaitgalį sulaikė kontrabandinių cigarečių, kurių vertė - daugiau kaip 29 tūkst. litų.

Pasak Muitinės departamento, Kybartų kelio poste sulaikyti du Lietuvos piliečiai P. S. ir M. Z., kurie iš Kaliningrado srities automobiliais "Audi 100" atvyko į Lietuvą. Muitinės pareigūnai, įtarę, kad gali būti gabenama daugiau cigarečių nei leistina, automobilius patikrino detaliai. Cigaretės buvo paslėptos prietaisų skydeliuose ir degalų bakuose specialiai įrengtose slėptuvėse. Rasta 1540 pakelių cigarečių "Viceroy", paženklintų Rusijos Federacijos banderolėmis, kurių vertė - beveik 11 tūkst. litų.

Taip pat į Kybartų kelio postą iš Kaliningrado srities Europos Sąjungos piliečiams skirtu kanalu lengvuoju automobiliu "Mazda" atvyko trisdešimtmetis Lietuvos pilietis K. K. Lietuvis nei žodžiu, nei raštu neinformavo, kad veža daugiau prekių nei leistina. Gavus išankstinę Muitinės kriminalinės tarnybos informaciją ir pasitelkus mobiliosios grupės kinologą su tarnybiniu šunimi, automobilis buvo patikrintas detaliai. Tikrinimo metu automobilyje specialiai įrengtose slėptuvėse - dvigubame dugne po sėdynėmis ir durelėse - rasta 2550 pakelių cigarečių "West" su Rusijos Federacijos banderolėmis, kurių vertė - daugiau kaip 18 tūkst. litų.

Neteisėtai gabentos cigaretės ir automobiliai sulaikyti, pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų