Konservatorių lyderis siunčia svarbią žinią

Konservatoriai dėl paramos antrame ture spręs kiekvienu atveju atskirai, taip pat patys kandidatai yra laisvi tartis dėl paramos su kovą apygardoje jau baigusiais konkurentais, sako partijos lyderis Gabrielius Landsbergis.

„Pagrindinė žinia, kad rinkimai nesibaigė, vyks antrasis turas, gali kandidatai ieškoti paramos iš kitų partijų vienmandatininkų, kurie nepateko į antrąjį turą. Lygiai taip pat mes individualiais atvejais remsime liberalus, galbūt kai kuriais atvejais kitas partijas“, – antradienį po Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų prezidiumo posėdžio žurnalistams sakė G.Landsbergis.

Tačiau jis patvirtino, kad formalaus susitarimo su Liberalų sąjūdžiu nėra. „Mes kalbame apie individualias paramas“, – pabrėžė G.Landsbergis.

Liberalų sąjūdis irgi dėl paramos antrajame ture kiekvienu atveju sprendžia individualiai.

„Sprendžiama kiekvienoje situacijoje konkrečiai, mes savo kandidatams esame pasakę, kad žiūrėtų, jeigu tinka, tai kalbėtų“, – BNS po partijos valdybos posėdžio pirmadienį sakė sąrašo lyderis Eugenijus Gentvilas.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai laimėjo Seimo rinkimus daugiamandatėje apygardoje, surinkę 21,6 proc. balsų, ir 0,6 proc. balsų lenkia Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą.

Treti liko šiuo metu valdžioje esantys socialdemokratai, surinkę 14 proc. rinkėjų balsų ir jau užsitikrinę 13 mandatų parlamente.

Liberalų sąjūdis Seimo rinkimuose daugiamandatėje apygardoje gavo 9 proc. balsų ir taip iškovojo aštuonis parlamentarų mandatus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų