Konflikto, kuriame dalyvavo Gediminas Jaunius, atomazga: policija nutraukia tyrimą

Policijos departamentas informuoja, kad Vilniaus m. vyriausiojo policijos komisariato trečiajame policijos komisariate nutraukta administracinė teisena dėl pareigūnų reikalavimų nevykdymo. Teisena nutraukta remiantis administracinių nusižengimų kodekso 591 str. 1 d. 1 p. - administracinių nusižengimų teisena negali būti pradėta, o pradėtoji turi būti nutraukta, kai padaryta veika neturi administracinio nusižengimo požymių).

Primename, kad 2021 m. balandžio 3 d. 2 val. 14 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Krivūlės g., bute, triukšmas, garsiai leidžiama muzika. Iš įvykio vietos į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą buvo pristatytas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys, pradėta administracinė teisena dėl pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymo.

Dėl šio įvykio Vilniaus apskr. vyriausiajame policijos komisariate atliktas tarnybinis patikrinimas dėl galimai neteisėtų pareigūnų veiksmų, kurio metu nenustatyta, kad pareigūnai pažeidė galiojančius teisės aktus. Taip pat nustatyta, kad tarnybinis automobilis, kuriuo asmuo buvo pristatomas į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą, neatitiko keliamų švaros ir higienos reikalavimų, į ką atkreiptas pareigūnų bei patruliavimo funkcijas atliekančių padalinių vadovybės dėmesys.

Policijos departamentas patikslina anksčiau skelbtą pirminę informaciją – policijos rengiamoje įvykių suvestinėje paskelbta informacija, kad Vilniaus m. savivaldybės tarybos nariui surašytas protokolas dėl pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymo, buvo netiksli. Patiksliname, kad buvo pradėta administracinė teisena, kuri 2021-04-30 buvo nutraukta.


Rašyti komentarą...
A
Anarchija
2021-05-13 12:38:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonės! Puikus Lietuvos teisėsaugos pavyzdys ir moralas jums: jeigu labai nenorite, JUMS LEIDŽIAMA NEPAKLUSTI POLICIJOS REIKALAVIMAMS! Pasidėk šią mokomąją priemonę po ranka ateičiai kaip pavyzdį kodėl REIKĖTŲ NEPAKLUSTI POLICIJOS REIKALAVIMAMS ir kaip IŠSISUKTI NUO ATSAKOMYBĖS TAI PADARIUS.
Atsakyti
0

S
Saulius
2021-05-13 12:58:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man jis nerimtas veikejas.apsipravardžiuot nenoriu, bet nesuprantu iš kur jis išlindo.
Atsakyti
0

I
Išvada
2021-05-13 13:50:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu esi atseit "politikas" kad ir nelabai vykęs,mokslų nebaigęs,gali koneveikt policiją,nejlausyt ir mokyt juos kaip dirbt ? Apgaikėtina,tokue sprendimai menkina policijos darbą,nors iš kitos pysės tai ir neprideda garbės šitam tipui,kuris ne kartą buvo pagarsėjęs ne iš geros pusės,nėra ko jam perdaug džiūgaut
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų