Rašyti komentarą...
Kokios Žolinês be...bażnyčios?
Plezuose prie jūros galima subimuotis "viens prie kito,o Šv entese negalima.Kas čia per priedurniu įsakymai.
Tokias šventes kaip Žolinė , palikit žurnaliukščiai ramybėj.
Kokie cia sventimai sedekit namuose o tai paskui verkia kad korona pasigavo . Kokia cia svente?
Perduokit savo kolegom iš LNK, kad kitą mitingą lėks apšnerkšti nuo galvos iki kojų!!! Žmonės turi išsisaugoję kiekvieną Verygšunio pasisakymą, prapresarės melagės pasisakymą, taip ,kad atakuosim iš visų pusių jūsų rašliavas. Jūs mums viena pateiksit, mes automatu kitą!! IR PSO YRA NURODĘS, KAD KAUKĖS REKOMENDUOTINOS NUO 60 METŲ, O NE NUO 6. IR PAGAL KOKĮ ĮSTATYMĄ DIRBA VERYGA, JEI TOKIO ĮSTATYMO NĖRA, NIEKUR. KAS JĮ PATVIRTINO? - MINISTRAS PIRMININKAS? TAI NETEISĖTA. VISI JO NURODYMAI NETEISĖTI. ĮSTATYMUS SKAITYKIT.
sneka...oi negerai,negerai.Bent susitarkit ka pliauzysit.
Karbauski kodel nesusitarei su skverneliu. Nes skvernelis ispeja del zoliniu o tu kvieti i zolines. Tai kaip cia iseina
Likime ŽMONĖMIS, o ne populiacija!Šveskime Šventų Švenčių-nepamiršime Dievo ir melskimes
Šaunuolis Karbauskis!!!!!!Būtinai reikia švęsti Šventies!Kitaip visiškai atitrūksime nuo Dievo, nuo tikėjimų!O kas tada liks dušėi??????????Ir taip tapome naudotojų "POPULIACIJA"!!!!Ir išėję mėto, ka prisiminsime,apie 2020???Kad tik vaikščiojome du antsnukiais,net karštų orų laikų ir drebejome,kad tik tūkstantinę bausme negauti!!!!Kaip liudna!UŽTAT SU ARTIINANČIAIS ŽOLINĘ ŠVENTĖ!!!
Jei esi sveikas žmogus,tai kokie gi gali būti susilaikymai,tiesiog gyveni pilnavertį gyvenimą,ir į visokius sapaliojimus nekreipia dėmesio.
Į viršų