REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Klaipėdos uoste apsivertė laivas-vilkikas, kurio paskirtis – palydėti didelius laivus į uostą ir padėti jiems prisišvartuoti prie krantinės.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip Alfa.lt apie 19.40 val. informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento situacijų koordinavimo skyriuje, pranešimas apie skęstantį laivą gautas ketvirtadienio pavakare.

REKLAMA

„Smiltynės pusėje apsivertė laivas-vilkikas „Barta“. Viduje gali būti likę du žmonės, tačiau kol kas apie juos žinių neturime. Vienas žmogus spėjo iššokti, jis išgelbėtas“, - sakė PAGD situacijų koordinavimo skyriuje.

Pasak PAGD pareigūnų, laivas plūduriuoja ant šono, jį lynais laiko kitas laivas.

Į nelaimės vietą išskubėjo uosto gelbėjimo tarnybos, prie skęstančio laivo išsiųsti ir ugniagesių narai.

REKLAMA
REKLAMA

Laivą pritraukus arčiau kranto, jau po 20 val., vieną viduje buvusį žmogų narams pavyko surasti. Jis į krantą iškeltas jau negyvas. Po kiek laiko ugniagesių narai surado ir antrą žuvusį įgulos narį.

Kaip šiek tiek po 21 val. Alfa.lt žurnalistui sakė ugniagesiai, apvirtęs laivas buvo pritrauktas maždaug septynis-dešimt metrų iki kranto. „Aplinkui pastatytos boninės užtvaros, kad į marias neplistų teršalai. Vilkikui apvirtus, iš jo išsiliejo kuras“, - sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai.

Tolesniais laivo gelbėjimo darbais turėtų rūpintis uosto tarnybos.

Pagal vieną iš nelaimės versijų, vilkikas ketvirtadienio pavakare padėjo švartuotis į uostą atplaukusiam laivui. Priimant lynus, „Barta“ trenkėsi į atplaukusio laivo bortą ir apvirto.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų