barta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barta“.

Prestižinis apdovanojimas atiteko svarbiausias pergales iškovojusiai jachtai „Raganosis“

„RS-280“ jachtų klasės „Medalių lenktynėse“ paaiškėjo ne tik šio sezono Lietuvos buriavimo lygos, bet ir prestižinio „Grand Prix“ apdovanojimo nugalėtojai, kuriais tapo kapitono Sauliaus Pajarsko vadovaujamos jachtos „Raganosis“ įgula.
2017-10-16

Kauno mariose prasideda devintasis RS-280 buriavimo čempionatas

Sekmadienį Kauno mariose prasidės devintasis RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionatas, kuriame sportiškiausiomis Lietuvos kreiserinėmis jachtomis susigrums devynios profesionalių buriuotojų įgulų. Šių metų pirmenybėse dalyvaus jachtos „Alfeta“ (kapitonas Aidas Margis), „Arabela“ (kap. Raimondas Šiugždinis), „Barta“ (kap. Simonas Steponavičius), „Horn“ (kap. Šarūnas Abraitis), „Karamba“ (kap. Gintautas Kalaušis), „Knygų klubas“ (kap. Gediminas Sirvydas), „Levante“ (kap.
2009-05-08

Uoste įlūžo žvejai. Kas kaltas?

Atrodo, kad žiemą iš kiemo šiandien išvaryti bus kur kas lengviau, nei žvejus nuo marių ledo. Į kraują įaugusio pomėgio jie nelinkę atsisakyti net ir pasprukę iš mirties nagų. Šeštadienį nuo įlūžusio ledo teko gelbėti kelis žvejus uosto akvatorijoje. Žūklautojai tvirtina, kad juos į pavojų specialiai įstūmė vilkiko kapitonas. Apie 15.15 val.

Vilniuje Nerimi plaukios atnaujintas laivas „Ryga“

Vilniečiai ir miesto svečiai nuo šiol vėl, kaip prieš kelerius metus, kiekvieną dieną galės paplaukioti Nerimi atnaujintu laivu „Ryga“. Baltas laivas mėlynu stogu kiekvieną dieną prie Karaliaus Mindaugo tilto lauks norinčiųjų paplaukioti ir pasigrožėti Neries pakrantėmis, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Laivą „Ryga“ praėjusių metų vasarą nusipirko bendrovės „Barta“ vadovas Leonas Benetis ir nutarė atgaivinti kadaise vilniečių pamėgtą pasiplaukiojimą Nerimi.

Klaipėdos uoste apsivertus laivui-vilkikui žuvo du žmonės (atnaujinta)

Klaipėdos uoste apsivertė laivas-vilkikas, kurio paskirtis – palydėti didelius laivus į uostą ir padėti jiems prisišvartuoti prie krantinės. Kaip Alfa.lt apie 19.40 val. informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento situacijų koordinavimo skyriuje, pranešimas apie skęstantį laivą gautas ketvirtadienio pavakare. „Smiltynės pusėje apsivertė laivas-vilkikas „Barta“. Viduje gali būti likę du žmonės, tačiau kol kas apie juos žinių neturime.

Švyturio RS-280 buriavimo regatoje - dviguba "Arabelos" pergalė

Švyturio RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionato trečiąjį etapą savaitgalį Kauno mariose laimėjo šio čempionato lyderė jachtos "Arabela" įgula, vadovaujama kapitono Raimondo Šiugždinio. Šio etapo plaukimai vyko pučiant ypač silpnam 2-4 m/s vėjui, tad, teisėjų sprendimu, vietoje trijų numatytų įvyko tik du įskaitiniai plaukimai. Abu juos laimėjo "Arabela". Pučiant tokiam silpnam vėjui daug lemia teisingos taktikos pasirinkimas ir puikiai suderinti įgulos veiksmai.
2007-06-11
Į viršų