tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mero rinkimuose Klaipėdoje dėl vietos antrajame ture grumiasi trys politikai, tarp jų – rinkimų staigmena tapęs „Laisvės ir teisingumo“ atstovas Seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

Mero rinkimuose Klaipėdoje dėl vietos antrajame ture grumiasi trys politikai, tarp jų – rinkimų staigmena tapęs „Laisvės ir teisingumo“ atstovas Seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

REKLAMA

Kovoje taip pat išlieka buvęs Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus ir konservatorius Audrius Petrošius.

„Kas čia galėjo žinot, kad Klaipėda man tokį „bajerį“ iškrės? Šitą šutvę, manau, sunervinau“, – pirmadienio naktį BNS sakė Klaipėdoje rinkimų rezultatus sekęs R. Žemaitaitis. 

„Vilnius pirmas miestas bet Klaipėda norėčiau, kad būtų ne pirmas. Ką reiškia? Turi būti aukščiau už Vilnių. Klaipėda turi uostą, klimato sąlygas, kur gali pritraukt, ir Klaipėda neišnaudoja to potencialo, protu nesuvokiamas dalykas“, – kalbėjo politikas.

Prieš rinkimus politikas kalbėjo pretenduodamas į Klaipėdos merus ketinantis sudrumsti pernelyg ramius vandenis Klaipėdoje.

REKLAMA

„Gerai sudrumsčiau, ar ne? Tikslas, reiškia, pasiektas“, – kalbėjo Seimo narys. 

Suskaičiavus balsus 49 iš 54 apylinkių Klaipėdoje, R. Žemaitaitis merų rinkimuose yra trečias su 20,05 proc. balsų.

REKLAMA

Komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ kandidatas A. Vaitkus pirmauja su 23,48 proc. balsų, o A. Petrošius surinko 20,24 proc. balsų.

A. Vaitkus sako, kad visi varžovai yra stiprūs, todėl nesiryžo vertinti, su kuriuo iš jų palankiau varžytis antrajame ture.

„Kaip išbalsuos žmonės, čia ir bus atsakymas. Sakiau nuo pat pradžių, kad visi 11 pretendentų yra gerbtini“, – žurnalistams sakė A. Vaitkus.

A. Petrošius sakė, kad toks R. Žemaitaičio rezultatas jį nustebino.

„Šiek tiek nustebino R. Žemaitaičio pasirodymas. Tikrai sakiau, kad jis pasirodys solidžiai, bet jis pasirodė geriau nei tikėjausi “, – BNS pirmadienio naktį teigė konservatorius.

REKLAMA

Jo manymu, antrojo turo dalyvius lems vėliausiai suskaičiuoti balsai.

„Tikiuosi, kad (...) antrajame ture turėsime solidžią ryškią kovą tarp žmonių, kurie turi vertybinę sistemas, aiškias programas, rimtas komandas“, – kalbėjo A. Petrošius.

R. Žemaitaitis teigė sau kėlęs tikslą būti ketvertuke arba penketuke, o taryboje užimti dvi-tris pozicijas. Ilgalaikėje perspektyvoje, anot politiko, tai leistų leistų „Laisvei ir teisingumui“ kelti kandidatus vienmandatėse apygardose Seimo rinkimuose. 

REKLAMA
REKLAMA

„Bus geras darbas. Jei žmonės pasitikėjimą duos, šeima po lagaminą ir dunda į Klaipėdą, – sakė Seimo narys. – Jei Klaipėda norės pakelt bangą, kad „surfinant“ apčiuožt Klaipėdą, padarysim“.

Iš Šilutės kilęs R. Žemaitaitis sako su Klaipėda esąs glaudžiai susijęs. Jo gimtąjį miestą ir uostamiestį skiria vos 50 kilometrų, čia jis praleisdavęs savaitgalius, kelerius metus gyvenęs, mieste šeimai priklauso ir nekilnojamojo turto.

Anksčiau sekmadienį pralaimėjimą Klaipėdos mero rinkimuose pripažino Vytautas Grubliauskas, valdęs miestą nuo 2011 metų ir šįkart kandidatavęs su socialdemokratais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų