Ketvirtadienio atmintinė: kokių orų sulauksime ir ką šiandien sveikinti

Ketvirtadienio naktis buvo nepastoviai debesuota. Lietaus tikimybė buvo nedidelė. Vėjas pūtė pietryčių, rytų kryptimis, maždaug 4–9 m/s greičiu. Vėl sulaukėme šalnų. Sinoptikai teigia, kad dieną oro temperatūra ženkliai kils, todėl ir šalnų greit neliks. Bus švelnūs rudeniški orai.

Rytą šalnos gana greitai pranyks. Debesų bus dar mažiau, daug kur jie ir visai išsisklaidys. Lietaus tikimybė visai menka, todėl daug kur nušvis saulė. Vėjas rytų, šiaurės rytų, nestiprus, dažnai jo nė nejusime. Jis pūs 4–9 m/s greičiu. Aukščiausia prognozuojama temperatūra – 13–18 laipsnių.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi švelnūs rudeniški orai. Nakties pradžia bus debesuota, vėliau atsiras pragiedrulių, dėl jų kai kur dirvos paviršiuje bus nesmarkių šalnų. Tačiau lietaus tikimybė menka. Dieną daug kur visai išsigiedrys, bus saulėta ir be lietaus. Naktį oras atvės, kai kur bus menkų šalnų, dieną šils", – teigė sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienis – be žymesnio lietaus. Naktį ir rytą vietomis pasirodys rūkas. Temperatūra naktį 1–6, Kuršių nerijoje 7–9 laipsniai šilumos. Ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur, šalnos 0–5 laipsniai šalčio, dieną 14–19 laipsnių šilumos.

Nepamirškite pasveikinti

Šiandien pasaulis švenčia ne tik vardadienius. Rugsėjo 26-oji dar žinoma, kaip Europos kalbų diena ir Pasaulinė kontracepcijos diena.

Kaip ir minėta, švenčiami ir vardadieniai. Šiandien nepamirškite pasveikinti Damijono, Vydenio, Gražinos, Kipro, Justinos ir Justės!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų