Keistas dviejų vyrų ir moters meilės trikampis Kaune baigėsi nužudymu

Kruvina meilės istorijos atomazga Kaune įvyko 2018 metų birželio 25-ąją. Tą vakarą gėrė trise – Taisija Ž., tuometinis jos gyvenimo draugas Ovidijus J. ir daug metų pažįstamas Gintaras Piktelis.

Tai nebuvo įprastas konfliktas namuose, mat išgertuvėms pasirinktas apleistas pastatas, kuris jau seniai buvo žinomas kaip landynė įvairaus plauko žmonėms. Išgertuves burnos skalavimo skysčiu paįvairinusi trijulė dar prigulė kartu landynėje surastame guolyje.

Bet tada prasidėjo sveiku protu nesuvokiami įvykiai, kurie atvedė G. Piktelį į teisiamųjų suolą. Dėl Ovidijaus J. sumušimo ir Taisijos Ž. nužudymo kaltu pripažintas vyras nuteistas 11 metų nelaisvės.

Kaltės nepripažįstantis ir su paskirta įkalinimo bausme nesutinkantis Ovidijus J. kreipėsi į Lietuvos apeliacinį teismą. Jo skundas šiuo metu dar tik nagrinėjimas, tačiau aplinkybių visuma, tikėtina, daug vilčių pačiam G. Pikteliui neteikia.

Pradėjo daužyti pagaliu

Bylos duomenimis, G. Piktelis iš pradžių pradėjo talžyti Ovidijų J. Vyrui buvo suduota mažiausiai 20 smūgių kumščiais, kojomis ir pagaliu. Palikęs sumuštą vyrą gulėti, G. Piktelis ėmėsi moters.

Egzekucija tęsėsi tame pačiame apleistame pastate, tik kitoje jo vietoje. Nors prieš tai kažką sapaliojęs apie meilę, G. Piktelis savo jausmus demonstravo itin žiauriai smurtaudamas.

Nustatyta, kad moteriai buvo suduota mažiausiai 15 smūgių kumščiais, kojomis bei ikiteisiminio tyrimo metu nenustatytu buku daiktu. Galvos sužalojimai buvo tokie baisūs, kad moteriai net išsiliejo kraujas į smegenis. Sužalojimai buvo padaryti ir lytinių organų srityje.

Moteris po kurio laiko buvo rasta dar rodanti gyvybės ženklus. Ji buvo skubiai pristatyta į ligoninę, kur praleido kiek daugiau kaip du mėnesius. Vis dėlto, 2018 m. rugpjūčio 31-ąją ji mirė.

Tad G. Piktelio situacija iškart pasidarė gerokai sudėtingesnė. Mat dėl sumušto Ovidijaus J. jam negrėsė ilgi metai už grotų. Sumuštam vyrui teismo medicinos ekspertai nustatė nesunkų sveikatos sutrikdymą. Viskas apsivertė aukštyn kojomis mirus žiauriai sumuštai moteriai.

REKLAMA

Kaltės nepripažįsta

Teisme G. Piktelis kaltu neprisipažino. Jis paaiškino, kad iš tiesų vartojo alkoholį kartu su minėtais dviem asmenimis. Tačiau iš išgertuvių vietos išėjo, nes, anot G. Piktelio, Ovidijus J. puolė jį su peiliu.

Tą vakarą jie esą susitiko prie valgyklos. G. Piktelis teigė, kad Ovidijų J. matė pirmą kartą. O Taisiją Ž. jis pažinojo apie dešimt metų, bet su ja nebendraudavo, o tą vakarą sutiko atsitiktinai.

Pora pasiūlė jam išgerti alkoholio ir G. Piktelis sutiko. Tada visi kartu nuėjo pavalgyti. Toliau G. Piktelis pasakojo, kad Ovidijus J. ėmė stumdyti ir mušti Taisiją Ž. dar valgykloje. Esą stūmė ją, ši krito į radiatorių.

Bet tai neatbaidė kompanijos nuo išgertuvių pratęsimo. Jie dar pasiėmė alkoholio, taip pat burnos skalavimo skysčio ir patraukė į apleistą pastatą. Čia jie esą išgėrė alkoholio, buvo trise, o alkoholį vartojo apie valandą.

G. Piktelis tikino, kad Ovidijus J. netikėtai puolė jį su peiliu. Esą išgėręs jis „mėgo šokinėti su peiliais“. Žudikas teigė, kad jokio pagrindo jį pulti peiliu nebuvo, esą joks konfliktas išprovokuotas nebuvo.

Savo ruožtu smurto proveržį išgyvenęs Ovidijus J. teigė, kad savo tuometinės gyvenimo draugės jis nėra nė piršteliu palietęs. Tad pasakojimai apie smurtą yra tik kaltinamojo prasimanymai.

Teisme Ovidijus J. pasakojo, kad tą naktį, apleistame pastate, jie išgėrę sugulė tryse. Tada, anot jo, G. Piktelis pradėjo pasakoti, ką anksčiau yra daręs su jo tuometine gyvenimo drauge. Ovidijus J. tikino, kad į tokias provokacijas jis nereagavo, todėl G. Piktelio smurto protrūkis buvo daugiau nei netikėtas.

Sumuštas vyras net negalėjo matyti, todėl teko nemažai paklaidžioti apleistame tamsoje skendinčiame pastate. Ovidijus J. teigė, kad kažkuriuo metu dar girdėjo, kaip jo moters balsas šaukė, kad nedaužytų jai į pilvą.

Vėliau esą šaukęs Taisiją Ž. vardu, tačiau niekas nebeatsiliepė. Jam pačiam pavyko išeiti į pastato. Dar kiek paklaidžiojęs, jis sutiko pažįstamą moterį, kuri iškvietė greitąją medicinos pagalbą.

Nuosprendį priėmusiam Kauno apygardos teismui pakako surinktų įrodymų, kad G. Piktelį būtų galima pripažinti kaltu. Be 11 metų už grotų, iš jo nukentėjusiaisiais pripažintiems asmenims priteista beveik 27 tūkst. eurų neturtinė žala.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų