• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno miesto savivaldybės taryba antradienį posėdyje tvirtins biudžetą bei spręs, ar atsisakyti trečiosios vicemero pareigybės.

Kauno miesto savivaldybės taryba antradienį posėdyje tvirtins biudžetą bei spręs, ar atsisakyti trečiosios vicemero pareigybės.

REKLAMA

Tarybai teikiamas sprendimo projektas, kuriuo siūloma nustatyti dvi vicemero pareigybes.

Trečia vicemero pareigybė Kaune atsilaisvino pernai gruodį, kai iš pareigų pasitraukė jas ėjusi Rasa Šnapštienė. Ji pareigas paliko bendru sutarimu dėl asmeninių priežasčių.

Anksčiau skelbta, kad jos kuruotas švietimo ir socialinių reikalų sritis nuspręsta perimti administracijos vadovybei dirbantys žmonės, o naujo vicemero skirti neplanuota.

Sprendimą naikinti viceministro pareigybę kritikuoja opozicinė konservatorių frakcija. Jos teigimu, administracija negali perimti politinių funkcijų.

„Vicemero politinės pareigybės ir jos funkcijų niekaip negali perimti administracija, kuri įgyvendina miesto tarybos sprendimus ir viešojo administravimo funkcijas“, – sako Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Kauno miesto savivaldybės taryboje narė Jurgita Kupčinskienė.

REKLAMA
REKLAMA

Kauno savivaldybė antradienį taip pat tvirtins biudžetą. Miesto išlaidos šiemet, planuojama, sieks 390,4 mln. eurų, pajamos – apie 343,5 mln. eurų, o deficitas – beveik 47 mln. eurų.

REKLAMA

Šių metų išlaidos, palyginti su 2020 metų patvirtintu planu, didėja 4 proc. arba 15 mln. eurų. Projekte įvertintas 2020 metų išlaidų likutis (32,5 mln. eurų) ir šiemet planuojamos skolintis lėšos (14,4 mln. eurų). 

Kaip anksčiau yra skelbusi savivaldybė, daugiausia išlaidų numatyta švietimui, socialinei ir sveikatos apsaugai, sportui bei kultūrai – jos, palyginti su pernai, auga. Tuo metu mažiau lėšų bus skirta infrastruktūrai bei bendrosioms išlaidoms.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų