Kauno „Regitros“ padalinyje darbuotojui nustatytas koronavirusas

Spalio 13 d. gauta informacija, kad Kauno „Regitros“ padalinyje, esančiame Raudondvario pl. 234B, buvo patvirtintas naujas koronaviruso atvejis įmonės darbuotojui. Tai trečiasis susirgimo atvejis šiame padalinyje, kuris yra siejamas su pirmais dviem. Šis asmuo konsultacijų su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC) metu buvo priskirtas mažos rizikos grupei, izoliacija paskirta nebuvo, tačiau darbuotojas turėjo aktyviai stebėti savo sveikatos būklę. Asmuo iki šiol COVID-19 būdingų simptomų nejuto.

Darbuotojas paskutinį kartą darbe lankėsi antradienį. Gavęs teigiamą testo atsakymą dėl COVID-19, iš karto izoliavosi. Šiuo metu aktyviai konsultuojamasi su NVSC dėl tolimesnių veiksmų.

Primename, kad visi darbuotojai yra aprūpinti visomis reikiamomis apsaugos priemonėmis, o darbas organizuojamas taip, jog būtų minimalus fizinis kontaktas su klientais ir tarp skirtingų veiklos sričių darbuotojų.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad „Regitra“ daugelį paslaugų teikia nuotoliniu būdu, tad klientai kviečiami šiuo laikotarpiu paslaugas atlikti tiesiog internetu. Elektroniniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti prieš tai Lietuvoje eksploatuotą transporto priemonę ar pranešti apie jos pardavimą. Visi elektroniniai užsakymai pristatomi į namus arba artimiausią paštomatą. Jei apsilankymas būtinas padalinyje, tuomet dėl vizito reikėtų užsiregistruoti iš anksto.

Daugiau apie koronavirusą mokyklose – video reportaže:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų