Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, sulaikė du kauniečius, įtariamus automobilinių saugos oro pagalvių vagystėmis.

Pas juos buvo rasta virš 150 oro pagalvių, kurios galėjo būti pavogtos Lietuvoje ir užsienyje.

Kaip pranešė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariatas, nusikaltimų tyrimo valdybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus

(APGTS) pareigūnai rugsėjo 30 dienos vakarą sulaikė trisdešimt vienerių metų R. A ir trisdešimtmetį E. A. Butrimonių gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, kai šie iš vieno automobilio į kitą krovė didžiulius krepšius.

Teisėsaugininkai patikrino krepšių turinį. Penkiuose krepšiuose buvo rastos 89 oro pagalvės. Įtarus, kad jos gali būti vogtos, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 30 dieną kratos metu vieno iš įtariamųjų nuomojame garaže Islandijos plente ir automobilyje „Volkswagen Golf“ buvo rastos dar 89 oro pagalvės ir 20 priekinių bei galinių automobilių žibintų.

Daugiausia rasta automobilių „Toyota“, taip pat „Mazda“, „Mitsubishi“, „Nissan“, „Peugeot“ ir „Hyunday“ automobiliams priklausančių oro pagalvių.

REKLAMA

Abiems kauniečiams pareikšti įtarimai dėl nusikalstamu būdu didelės vertės turto įgijimo. Už šį nusikaltimą Baudžiamajame kodekse numatyta bauda arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

E. A. teismas leido suimti 1 mėnesiui, R.A. teismas skyrė suėmimą 15 parų. Pareigūnai turi duomenų, kad abu piliečiai buvo žinomi ir užsienio šalių policijos pareigūnams.

Pasak APGTS viršininko Giedriaus Sklado, oro pagalvių vagystės jau tapę tikru kriminalistų galvos skausmu, nes nėra dienos, kad jų nebūtų užregistruojama. Vidutiniškai per parą pareigūnams pranešama apie 3-5 oro pagalvių iš automobilių vagystes. Dažniausiai vagiama iš „Peugeot 307“, „Mazda 6“, penktos klasės „BMW“ automobilių.

Apie tai – LNK žinių videoreportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų