Kauno klinikų pacientai pasijuto įkalinti: automobilių aikštelė – spąstai

Pacientai ir su automobiliu jų aplankyti atvykę artimieji greta Kauno klinikų vargsta jau ne pirmus metus. Pasistatyti automobilį čia niekada nebuvo lengva ir pigu, o dabar ir išvykti iš klinikų po procedūrų ar vizito – nelengva. Privati automobilių stovėjimo aikštelė užsikimšusi, žmonės norintys į ją įvažiuoti arba išvažiuoti yra priversti ilgai laukti, o išvažiuojantieji dar ir sumokėti už priverstinio laukimo laiką. 

Žmonės skundžiasi, kad Kauno klinikų administraciją į šią situaciją nekreipia dėmesio, bet pastaroji ginasi, kad daro viską ką gali. Pasak klinikų atstovų, padėtis stovėjimo aikštelėje pasikeis netrukus. 

Į portalą tv3.lt kreipėsi skaitytojas Tomas, kuris susidūrė su itin nemalonia situacija greta Kauno klinikų prieš kelias dienas. Anot jo, keliasdešimt automobilių laukė didžiulėje eilėje norėdami išvažiuoti iš privačios aikštelės ir už laukimą, kuris truko iki poros valandų jie dar buvo priversti ir sumokėti. 

„Buvo neišleidžiama iš privačios aikštelės, ir už tą valandą dar buvo renkami papildomi pinigai iš žmonių, kurie ir taip ten atvažiuoja tada, kai pakliūva į bėdą. Klinikų administracija gana nepagarbiai siunčia pas apsaugos darbuotoją, kuris realiai nieko negali padaryti. Įdomi reakcija buvo ir iš Kauno policijos atstovų, kai paskambinus ir pasiskundus, kad 50 žmonių negali išvažiuoti šie atsisakė važiuoti ir aiškintis situacijos, pradėjo man sakyti, kad skambinu be reikalo“, – pasakojo tv3.lt skaitytojas. 

Žmogus įsitikinęs, kad toks pasipinigavimas iš pacientų atvykusių į klinikas yra amoralus.

„Ten yra vienas automatas į kurį galima sumokėti, tai, mano supratimu, yra pasenusi technologija, nes automobilių srautas itin didelis. Yra daugybė daug modernesnių sprendimų, kuriuos būtų galima pritaikyti, tarkime, leisti mokėti SMS žinute, programėle. Nes dabar eilė nutįsta, eilėje laukia 30-40 žmonių, visi laukia iki valandos. Buvo atvejų, kai žmonės net sėdėjo ant žemės, nes nebegalėjo pastovėti. Už tą laiką, žinoma, renka pinigus, nors žmonės jau seniausiai būtų išvažiavę“, – piktinosi vyras, tikindamas, kad toks blogas darbo organizavimas nedaro garbės Kauno klinikoms. 

REKLAMA

Taip pat jis abejojo ar yra teisėta, kad žmonės taip ilgai negali išvažiuoti iš aikštelės, net jei nori.

„Tavo nuosavybė (automobilis) yra uždaryta, tu neturi jokių šansų išvykti, jei tau reikia ar norisi. Tu net norėdamas sumokėti, to padaryti negali ir tave dar apmokestina papildomai už paslaugas, kurių tu neprašai. Nežinau, kaip tai vertinti“, – sakė vyras. 

Jis taip pat piktinosi Kauno policijos neveiksnumu, kuri, pasak vyro, važiuoja kačiukus iškelti iš medžių, bet iki Kauno klinikų atvažiuoti negali. 

Tiesa, Kauno policijos atstovai tv3.lt patikino, kad policija šiuo atveju mažai kuo galėtų padėti. Kamščio reguliuoti ji nebūtų galėjusi, nes jis buvo mokamos aikštelės viduje, atidaryti vartų ir visus išleisti policija taip pat negalėtų. 

„Žinoma, jei kažkam ten būtų pasidarę bloga, nebūtų galėjęs išvažiuoti koks ligonis, tada žinoma situacija jau kita. Tokiu atveju atvažiuotų spec. tarnybos ir padėtų išvažiuoti“, – sakė Kauno policijos atstovas. 

Anot policijos, jei žmonės jaučiasi neteisėtai apmokestinti jie gali kreiptis į teismą, parašyti pretenziją ir mėginti išsireikalauti kompensaciją už sugaištą laiką ir sumokėtus pinigus. 

Kauno klinikų atstovė spaudai Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė sakė, kad Kauno klinikos žino apie šią problemą ir ją sprendžia.

„Yra įvedama nauja sistema, kuri skanuoja automobilių numerius ir išvažiuojant bus galima sumokėti. Iš pradžių buvo kilusi problema, kad nebuvo galima mokėti kortele. Užtruko sutarties pasirašymas. Dabar ta problema išspręsta ir nupirktas dar vienas aparatas, artimiausiu metu jis turi atsirasti. Mes tikrai žinome šią problemą ir tikrai atsiprašome dėl visų trikdžių“, – sakė klinikų atstovė.

Portalas tv3.lt jau rašė apie sudėtingą situaciją greta Kauno klinikų. 


Rašyti komentarą...
r
rimas
2019-10-06 16:58:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas aiksteles savininkas??? kur ziurejo ir spokso mokesciu inspekcija,kur grinuju pinigu kontrole,kur jie plaukia,,,desimtis klausimu o tokioje vietoje tokiu paslaugu nereikia,tyciojimasi is zmoniu bedu....
Atsakyti
-3

V
Valentinas..
2019-10-06 19:00:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tu durneli nors kartą ten buvai? Ten dviejų KM atstumu nėra kur pasistatyti
Atsakyti
-4

R
Rasa
2019-10-06 19:22:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į kauno klinikas važiuoja žmonės iš visos lietuvos,koks dar viešasis transportas.Ne į žalgirio areną važiuoja pramogaut,o į ligoninę.Didelė netvarka,apmokestinti visi kampeliai kur žmonės net nemato už tai baudelė,Vietą atvažiavus randi per valandėlę.Laukiam žadėtos aikštelės,kuri turėjo būti 2017 metais.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų