Kauno autobusų stotis keliasi į naują vietą

 Nuo rugpjūčio 1 d. prasidėjus Kauno autobusų stoties rekonstrukcijai, laikinoji autobusų stotis persikels šalia prekybos centro „Akropolis“. Keleiviai bus įlaipinami ir išlaipinami greta prekybos centro esančiose Griunvaldo, Gedimino gatvėse, taip pat automobilių aikštelėje greta Karmelitų bažnyčios, kur įsikurs ir siuntų terminalas. Bilietų kasos bus įrengtos pačiame prekybos centre „Akropolis“.

Tarpmiestiniai autobusai stos Gedimino g. atkarpoje tarp Griunvaldo ir Kaunakiemio g., priemiestiniai – Griunvaldo g., o tarptautiniai autobusai - prie Karmelitų bažnyčios esančioje stovėjimo aikštelėje.

„Renkant laikiną autobusų stoties vietą buvo svarstomi keli variantai. Vienas iš jų buvo prie Kauno pilies, tačiau atsižvelgiant į eismo intensyvumą šioje vietoje, ir faktą, kad autobusai visiškai užkimštų šalia esantį transporto žiedą, šios minties buvo atsisakyta“, - aiškino L. Skardžiukas. Keisis eismo tvarka Pasak Transporto ir eismo organizavimo skyriaus specialistų, eismo organizavimo schema keisis nuo liepos 27 d., tuomet prasidės paruošiamieji darbai: bus keičiami kelio ženklai, įrengiami terminalai, atliekamas kelio ženklinimas. „Griunvaldo g. keisis eismo tvarka, bus nustatytas vienpusis eismas. Vairuotojų prašome būti dėmesingais ir stebėti kelio ženklus“ , - sakė Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras. Šalia Karmelitų bažnyčios esanti stovėjimo aikštelė iš dalies bus aptverta plastikiniais barjerais. Visus autobusų stoties rekonstrukcijos darbus tikimasi baigti 2016-aisiais. Tuomet modernioje Kauno autobusų stotyje įsikurs prekybos centras „Rimi“, patalpos bus išnuomotos ir kitiems prekybininkams. Taip pat bus įrengta 187 vietų požeminė automobilių ir 100 vietų dviračių statymo aikštelė. Stotyje bus galima nusipirkti bilietus į visų maršrutų autobusus, taip pat įsikurs modernus „Siuntos autobusais“ terminalas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų