• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno apygardos teisme išnagrinėta baudžiamoji byla dėl pasikėsinimo nužudyti kitą žmogų. Paaiškėjo, kad konflikto priežastimi tapo pavydas.

Kauno apygardos teisme išnagrinėta baudžiamoji byla dėl pasikėsinimo nužudyti kitą žmogų. Paaiškėjo, kad konflikto priežastimi tapo pavydas.

REKLAMA

Bylos duomenimis, kaunietis Tadas Š., 2022 m. spalio 8-ąją, apie 00.45 val. bute, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, pasikėsino nužudyti S. S.

Kilus pavydui, kad S. S. galimai lytiškai santykiauja su jo sugyventine, turėdamas tikslą nužudyti vyrą, grasindamas atimti šiam gyvybę žodžiais „aš tave nužudysiu“, tyčia, virtuviniu peiliu ne mažiau kaip keturis kartus pjovė ir dūrė nukentėjusiajam į gyvybiškai svarbias kūno vietas.

Peiliu durta į kaklą bei krūtinę. Taip nukentėjusiajam padarytos daugybinės pjautinės žaizdos kakle (didžiausia iš kurių yra apie 10 cm ilgio ties Adomo obuoliu) ir virš kairio raktikaulio.

Toliau nukentėjusysis buvo smaugiamas, jam kartą kumščiu suduota į galvos sritį. Savo ketinimų Tadas Š. nebaigė dėl priežasčių, nepriklausančių nuo jo valios.

REKLAMA
REKLAMA

Mat tuo metu kambaryje buvusi sugyventinė pradėjo garsiai šaukti, paėmė telefoną ir išbėgo kviesti policijos, o jis nubėgo paskui ją.

REKLAMA

Po šio kruvino išpuolio, nukentėjusiajam, ekspertų vertinimu, buvo padarytas nežymus sveikatos sutrikdymas. Tačiau kaltinamasis buvo teisiamas dėl pasikėsinimo nužudyti.

Puolė apimtas pavydo

Kaltinamasis Tadas Š. kaltu prisipažino visiškai. Jis papasakojo savąją istorijos versiją. Pradėjo nuo to, kad su sugyventine draugavo apie 5 mėnesius, susipažino interneto svetainėje, o po mėnesio apsigyveno kartu jam priklausančiame bute.

Po kokių 3 mėnesių draugystės, programėlėje „Messenger“ iš sugyventinės paskiros pradėjo jam rašinėti žinutes kažkoks „E.“, sakydamas, kad yra jam skolingas 200 eurų, nors net nesuprato už ką.

REKLAMA
REKLAMA

Po to išsiaiškino, kad tas „E.“ yra sugyventinės suteneris. Padavus moteriai tuos 200 eurų, po kažkiek laiko „E.“ jau norėjo 1 tūkst. eurų, tačiau jų pastarajam nedavė.

Jam niekas negrasino, kad kažkas atsitiks ar kažko panašaus. Po kažkiek laiko, sugyventinė per pažinčių portalą pradėjo susirašinėti su, kaip vėliau sužinojo, S. S.

2022 metų spalio 7 d., penktadienį, dienos metu, tiksliai laiko pasakyti negali, jis gavo žinutę iš „E.“, kurioje buvo parašyta, kad penktadienį atvažiuos pas jo sugyventinę kažkoks vyras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jis pastarajai pasakė apie gautą žinutę, minėjo, kad nesutinka, jog kažkas čia atvažiuotų ir būtų su ja, bet vėliau, kai gavo iš „E.“ žinutes, kad tarp to vyro ir sugyventinės lytinių santykių nebus, Tadas Š. sutiko, kad tas vyras atvyktų.

Neįvardytas „E.“ programėlėje taip pat rašė, kad atvažiavęs vyras turi pas juos nakvoti, nes, priešingu atveju, jo sugyventinę išprievartaus 200 vyrų. Be to, pastaroji pasakė, kad atvykusiam vyrui jis prisistatytų jos broliu.

REKLAMA

S. S. tos dienos vakarą atvyko į jo butą ir atsivežė 1 butelį šampano bei 4 arba 6 skardines alaus. Kaltinamasis su sugyventine jau prieš tai kartu buvo išgėrę gal 17 laipsnių stiprumo puse butelio vermuto.

Besikalbėdami, S. S. išgėrė vieną skardinę alaus, o jis su sugyventine gėrė šampaną. Buvo susitarę, kad S. S. atvažiuos ir paskui išvažiuos namo ar į viešbutį, bet paskui „E.“ parašė jam žinutę, kad S. S. turi pasilikti pas juos nakvoti, nes kitaip bus blogai.

REKLAMA

Galiausiai juos dviese paliko miegoti kambaryje, o pats išėjo į kitą kambarį. Tuo metu nemiegojo ir išgirdo garsus, kad vyksta bučiavimasis ar prievartavimas, tuo metu „E.“ parašė žinutę, kad jie bučiuojasi, mylisi.

Tada iš pavydo jis pašoko, nežinodamas kas jam pasidarė, bei negalėdamas savęs kontroliuoti, nuėjo į virtuvę ir pasiėmęs po ranka buvusi peilį, grįžo į jų kambarį. Įjungęs šviesą pamatė, kad S. S. buvo viršuje, o sugyventinė gulėjo jo apačioje ant grindų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Lytinis aktas atliekamas nebuvo, jie nuogi nebuvo. Tada jis, nieko neklausęs, puolė S. S. ir paguldė pastarąjį ant lovos.

Po smūgių jis atsitraukė. Atsitokėjo, kai pamatė, kad pastarajam stipriai bėga iš kaklo kraujas, kur šiam įpjovė. Suvokęs, ką pridarė, pasimetęs buvo koridoriuje.

Pamena, kad į koridorių atėjęs kruvinas S. S. atsitūpęs prašė, kad duotų ką nors jam žaizdai prispausti. Kadangi buvo pasimetęs, iš karto nesuvokė, kas vyksta, tačiau pamena, kad pastarajam padavė rankšluostį ir šis, atsisėdęs vonios kambaryje ant vonios krašto, sėdėjo prispaudęs rankšluosčiu kaklą.

REKLAMA

Tada greitai į kambarį įėjo policijos pareigūnai ir nukreipę į jį ginklus klausė, kur peilis. Pamena, kad sakė pareigūnams, kur padėtas peilis, nurodė, kad ant spintelės. Nesiruošė S. S. nei žudyti ar kažką daryti, bet iš pavydo ir pykčio nesuprato, kas su juo vyksta.

Po įvykio sugyventinė jam prisipažino, kad viskas buvo jos išgalvota su tuo „E.“ ir, kad ji jam kerštaudama dėl jai nepriimtino oralinio sekso, pasikvietė S. S. į svečius, su kuriuo susipažino portale.

REKLAMA

Nukentėjusiojo versija

Nukentėjusysis S. S. parodė, kad 2022 metų rugsėjo mėnesio pabaigoje pažinčių portale susipažino ir pradėjo susirašinėti su mergina.

Tą dieną mergina jam parašė SMS žinutę ir pakvietė jį po darbo atvykti pas ją ir susipažinti gyvai. Atvažiavus prie namo, jį pasitiko kaltinamasis ir nusivedė į butą. Čia kambaryje ant stalo stovėjo jau pradėtas gerti alkoholio butelis.

Minima mergina atrodė labai girta. Tad jie visi trys sėdėjo kambaryje ir tarpusavyje bendravo. Jokių konfliktų ir kalbų apie seksą nebuvo. Jis per visą vakarą išgėrė tik vieną 0,5 litro talpos 5 laipsnių stiprumo skardinę alaus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jiems bebendraujant, mergina pasiūlė pernakvoti pas ją bute, o kaltinamasis neprieštaravo, kad jis pasiliktų. Kažkur po vidurnakčio, mergina pasakė, kad eina miegoti, o kaltinamasis paklojęs jiems lovą ir pasakęs labanakt, pats išėjo į kitą kambarį.

Tada jis, nusirengęs iki apatinių kelnaičių, atsigulė į lovą, o mergina, vilkėdama naktinukais, atsigulė greta jo. Kadangi po darbo buvo pavargęs, todėl jau pradėjo snausti, tačiau mergina ranka pradėjo kažką jam daryti.

REKLAMA

Pagalvojęs, kad ši nori meilės, užgulęs pradėjo ją bučiuoti. Besibučiuodami, abu iškrito iš lovos ant grindų. Iškritus iš lovos, mergina atsirado ant grindų, o jis užvirto ant jos, dėl ko abu susijuokė, todėl kilo triukšmas.

Jis norėjo ją pakelti ir eiti į lovą, tačiau kambaryje įsijungė šviesa ir jam atsistojus, pamatė kaltinamąjį su peiliu rankoje, kuris eidamas link jo agresyviai nusiteikęs sakė „aš tave nužudysiu“. Greitai priėjęs prie jo, vyras dūrė peiliu.

REKLAMA

Ta mergina šaukė, kad kaltinamasis nurimtų. Kai ji išbėgo iš kambario, vyras atsitraukė nuo jo ir nubėgo paskui. Nukentėjusysis tada rankomis užspaudė kakle žaizdą, nes stipriai bėgo kraujas.

Atvykę medikai suteikė jam pagalbą ir išvežė į ligoninę. Vyras pridūrė, kad įvykio metu jis dėvėjo trumpikes ir išprievartauti merginos neketino.

Teismo verdiktas

Šios neįtikėtinos istorijos „herojų“ teismas nusprendė pripažinti kaltu dėl pasikėsinimo nužudyti ir paskyrė jam laisvės atėmimo 3,5 metų bausmę.

REKLAMA
REKLAMA

Priteisti iš kaltinamojo Tado Š. nukentėjusiajam S. S. 2,5 tūkst. eurų neturtinės žalos atlyginimą.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos, nuteistajam nedalyvaujant nuosprendžio paskelbime, šis terminas jam skaičiuojamas nuo nuosprendžio nuorašo išsiuntimo dienos, gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Žiaurumo viršūnė. Man lygiai taip pat buvo nutikę, todėl dabar mokausi savigynos.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų