Kauniečių namuose netikėti svečiai: ryte BMW įlėkė į kiemą ir apsivertė

Penktadienio rytą Kaune devyniolikmetis su BMW įskriejo į namo kiemą. Vaikiną nuo skrydžio į namą sulaikė tik alyvų krūmas. Namo gyventojai jau buvo pabudę – ruošėsi į darbą, tad išgirdę trenksmą ne juokais išsigando.

Į privatų kiemą įlėkęs ir ant šono apvirtęs BMW. Automobilis išlaužė tvirtą metalinę tvorą, o nuo smūgio į patį namą jį sulaikė tik jau sumedėjęs alyvų krūmas. Avarija įvyko apie pusė septynių ryto, gyventojai jau pabudę iš miego ruošėsi į darbą – sako krūptelėję nuo baisaus trenksmo

Išgirdau, ruošėmės į darbus. Trenksmas, o ką čia daugiau komentuoti. Ačiū Dievui, kad vaikinas sveikas, gyvas, viskas gerai. O tvorą pasitaisysim. Išsigandom, nuo tokio triukšmo išsigąsti šiek tiek", – kalbėjo namo gyventoja Diana.

Gyventojai išsigandę, o štai trečios klasės BMW ant šono kieme paguldęs jaunuolis – piktas.

Vaikinui 19 metų. Vairuotojo pažymėjimą jis gavo vos prieš metus, tad važiuoti turėtų prisitvirtinęs skiriamąjį ženklą – žalią klevo lapą. Tačiau jo ant mašinos nematyti, automobilį puošia tik kitokie įmantrūs užrašai. Spėjama, kad jaunuolis gerokai viršijo greiti, nors jo pažįstami tikina, kad kaltas šlapias asfaltas.

„Visa laimė, kad nieko nebuvo, kad žmonių nebuvo, kad transporto nebuvo, bet paprasčiausiai. Mes važiavome pirma eile. Priekyje važiavo pasatas ir rikiavomės į antrą eilę aplenkti. Ir kaip tik ten buvo šlapia ir užmetė. Galą užmetė mašinos ir kada lyginom mestelėjo į kitą pusę ir vertėsi", – teigė liudininkas Vladimiras.

Namo gyventojai sako, kad į jų kiemą mašina įskrieja jau antrą kartą, prieš gerus dvidešimt metų sušlubavus sveikatai taksistas su mašina irgi išvertė tvorą. Gyventojai prasitarė, kad namą apsidraudę, tad BMW vairuotojui teks gerokai pakratyti piniginę. Už pasirinktą nesaugų greitį nemalonumų jaunas vairuotojas sulauks ir iš policijos. Slysdamas BMW nulaužė ir perėjos ženklą. Teks atlyginti ir už jį.  


Rašyti komentarą...
K
Kaunietis
2019-08-02 22:05:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raudondvario pl. - kur lygu, tiesu išlėkti į gyventojų kiemą? Tarpinę tarp sėdynės ir gazo ilgam iš BMW išmesti, tada BMW normaliai važiuos: tiesiojoje - tiesiai, posūkiuose - normaliai, kultūringai posūkius išims...
Atsakyti
0

D
Deividas
2019-08-04 22:38:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
5 serijos e39 ne 3 serija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų