Kasčiūnas apie žmonių susirėmimą su policija prie Rūdninkų poligono: tai primena provokaciją

Seimo Nacionalini saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas sako, kad protestavusieji prie Rūdninkų poligono norėjo tik imituoti vietos gyventojų nepasitenkinimą dėl neteisėtų migrantų apgyvendinimo.

36

„Minėtas incidentas labiau priminė provokacinį veiksmą, kuriuo norėta sukelti vaizdą neva prasideda kažkoks chaosas organizuojant migrantų laikiną apgyvendinimą ir tik imituojant vietos gyventojų nepasitenkinimą“, – feisbuke pirmadienio vakarą parašė L. Kasčiūnas.

„Tai nepavyko profesionalių policijos veiksmų dėka“, – pridūrė jis.

Taip politikas kalbėjo keliasdešimčiai žmonių bandžius blokuoti kelią į Rūdninkų poligoną, protestuojant prieš neteisėtų migrantų apgyvendinimą šioje Šalčininkų rajono teritorijoje. Policijos pareigūnai juos nuo kelio patraukė jėga.

L. Kasčiūnas tvirtino, kad bandymas blokuoti įvažiavimą į Viešojo saugumo tarnybos poligoną sunkiai gali būti vertinamas kaip legitimus protestas.

Anot jo, šis poligonas yra „specialaus režimo vidaus reikalų sistemos objektas, o ne koks nors miestelio pastatas“.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigūnai jėga nustūmė žmones nuo kelio prie Rūdninkų poligono

„Poligone dabar įrenginėjamas laikino apgyvendino palapinių miestelis, kuris bus saugomas ne bet ko, o specialios parengties pareigūnų, kurie malšina riaušes kalėjimuose, konvojuoja kalinius, todėl ten bus itin saugu“, – tvirtino Seimo komiteto vadovas.

Rūdninkų poligone planuojama apgyvendinti iki 1,5 tūkst. migrantų.

Vietų migrantų apgyvendinimui Vyriausybė ieško Lietuvai susiduriant su rekordiniais neteisėtos migracijos mastais. Per Baltarusiją į šalį šiemet jau bandė patekti daugiau nei 2,7 tūkst. migrantų, daugelis jų yra iš Artimųjų Rytų ir Afrikos.

Dėl neteisėtų migrantų antplūdžio Lietuva yra paskelbusi ekstremalią situaciją. Šalies pareigūnai laikosi pozicijos, jog išaugę migracijos srautai yra organizuota Minsko režimo akcija prieš Lietuvą.


Rašyti komentarą...
A
ALGIS
2021-07-27 04:23:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAI NE NE MIGRANTAO O NUSIKALTELIAI KURIUOS REIKIA TEISTI PAGAL BK STR.O KASCIUNO PAISTALAI,TAI VISA ANTIVALSTYBINES KONSERVATORIU POLITIKOS BEI JU VEIKSMU PAAISKINIMAI
Atsakyti
-6

A
Apgailėtinas tu!!!
2021-07-27 03:44:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kasciūnui, kaip ir visai saikai provokacijos ant liezuvio galo!!!
Atsakyti
-4

V
Vaikas
2021-07-27 01:01:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kasciunai fotkinaisi prie vieluotos sienos kurios iki siol patiesta 1.5km ka tu cia paistai? :D
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų