Vakar rodyta žurnalistės Rūtos Janautienės laida „Kodėl?“ sukėlė aršias diskusijas ne tik tarp dalyvių, žiūrovų, bet ir tarp interneto komentatorių. Po laidos į viešąją erdvę pasipylė gausybė įvairių komentarų ar argumentų, tačiau vienas klausimas vis tik liko neatsakytas: kas į laidos laidos filmavimą iškvietė policiją?

Laidoje dalyvavęs Kristupas Krivickas pasakojo, kad vos pamatęs policijos pareigūnus prie televizijos jų pasiteiravo, ko šie atvyko ir kas juos kvietė: „Sakė, niekas nekvietė, bet jei kas nutiks, neva jie bus šalia. Spėju, kad pareigūnai atvyko dėl Laimutės Stankūnaitės advokato Gedinimo Černiausko, kuris provokavo susirinkusius žmones.

Vertindamas advokato pasisakymus, K. Krivickas negailėjo ir itin aštrių pasisakymų: „Norėjosi duoti į snukį advokatui ir būčiau už savo poelgį prisiėmęs visą atsakomybę, bet tiesiog nesitepiau rankų...“

Anot K. Krivicko, esama gausybės įvairių šios istorijoje vertinimų, tačiau jis įvykius seka kriminalinės pedofilijos bylos aspektu ir tai, kaip buvo pasielgta su liudytoja – D. Kedžio dukra, anot jo, sveiku protu nėra paaiškinama.


Rašyti komentarą...
k
krivickui ir janutienei
2012-05-22 10:48:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
ta mergaite dzin jiem svarbu konfliktas kad butu ka kurt kad pinigu butu kazkada juk aopie daktara net rodydavo koks jis geras vio labo tik bonkes nesioja pas mamyte slykstus zurnalistai liko po to kai isejo tikrieji zurnalistai Sviderskyte ir Bruzas
Atsakyti
0

g
geriau
2012-05-22 10:51:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
but sakes jog buciau daves i snuki bet bijojau kad nuo atatrankos nukrisiu juk silpnokos kinkos pas ponaiti krivicka
Atsakyti
0

v
viska pasako
2012-05-22 10:51:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
krivicko issireiskimas.Jei ne policija, gal buti ir trenkes.Ko noreti - slykstus tipas, kazkodel dirbantis zurnalistikoje ir neetiskoje tv.Ji gali sau leisti ir trenkti.Ar dar mazai jums bylu, kreivickai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (346)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų